Pro hráče a hráčky ve věku od 7 do 15 let

V sobotu 15.9.2018 proběhl na 1. ZŠ v Plzni - Bolevci další turnaj Flagové ligy U15. Domácí turnajový úkol byl splněn: 3 zápasy a 3 výhry!

Pilsen Patriots 41:0 Ústí nad Labem Blades

Pilsen Patriots 53:6 Prague Lions

Pilsen Patriots 41:13 Trutnov Rangers

Trenér Jan Procházka k turnaji:

"V sobotu jsme na domácím hřišti pořádali turnaj U15. Přivítali jsme na něm Ústí nad Labem Blades, Trutnov Rangers a Prague Lions. Celý turnaj se nám povedl nad očekávání. Proti Blades jsme skórovali hned z prvního drivu. Obrana nedovolila v tomto zápase soupeři skórovat a tak jsme udávali tempo hry. Po poločasovém skóre  21:0 jsme zápas v poklidu dohráli na konečných 41:0. Další zápas nás čekal team Lions. Pražané jsou jedním z favoritů celé soutěže. Na poslední dva turnaje však nepřijeli v nejsilnější sestavě. Toho jsme v obou případech využili a uhráli cenná vítězství. Tím nechci nijak snižovat výkon našich hráčů, hráli opravdu dobře. Konečný výsledek 53:6. K poslednímu zápasu jsme nastoupili proti Rangers. Tento team nás minulý týden v Ostravě porazil, takže jsme jim měli co vracet. Už výsledek prvního poločasu 27:0 však naznačil, že se odveta povede. Časomíra se nakonec zastavila na 41:13. Toto vítězství je pro nás o to cennější, že Trutnov je v tabulce hned za námi. Naši hráči předvedli skvělí výkon. Díky tomu se mohli protočit všichni na různých postech a tak se mohli dále zdokonalovati v tomto krásném sportu. Za týden hrajeme v Brně, ale již 13.10 opět doma v Plzni."

Pilsen Patriots je stále na 4. místě tabulky soutěže U15, ale na 3. Prague Lions ztrácí jen jednu turnajovou prohru a na 2. Brno Amazons dvě turnajové prohry. Vše může změnit další turnaj, který se odehraje dne 29.9.2018 v Brně, kde se společně střetnou Amazons, Lions, Patriots a Rangers.