flagU15.jpg - 351,88 kB
Pro hráče a hráčky ve věku od 7 do 15 let

 Domácí turnaj očima hlavního trenéra

 

Martin Vokurka / hlavní trenér

"První zápas nastoupili proti Blades z Ústí. První půlku byli jasně lepší Patrioti a vyhráli ji 20:6. V druhé půlce na tom byly lépe útoky obou týmů, kdy se jim dařilo posouvat míč jak po zemi, tak  vzduchem. Zápas skončil výsledkem 34:20 pro Patrioty, a ti si tak připsali teprve druhou výhru v sezoně, i když zápasy na předchozích turnajích byly více než vyrovnané."

"Na druhý zápas nastoupili domácí proti Příbram Bobcats. První půlku opět vyhráli Patrioti 13:7 a zdálo se, že průběh zápasu bude obdobný jako proti Blades. Bohužel druhou půlku zápasu se nedařilo zastavovat Příbramské běhy s míčem, a Patrioti tak prohráli 13:20. V celkovém součtu zápasu po pěkném výkonu domácí doplatili na to, že se jim nepovedlo dvakrát potvrdit za bod a prohráli 26:27."

"Poslední zápas hráli domácí proti Lions. Sice soupeř Patriotů od začátku budil respekt vzhledem k tomu, že vyhrál oba dva předchozí zápasy na turnaji a také proto, že hráči Lions byli minimálně o hlavu větší než domácí. Patrioti se však nezalekli a bojovali hned od začátku. Celý zápas byl pod kontrolou obou obran, které nepustili útok soupeře dál než na půlku hřiště. Bohužel ke konci první půlky domácí dostali Safety za dva body a tak skončila i první část. Do té druhé nastoupili Patrioti již značně unaveni, nicméně stále dominovali obrany a čekalo se na chybu soupeře. Tu bohužel udělali domácí a Lions skórovali jediný touchdown zápasu a po potvrzení zvýšili na 0:9, což byl i celkový výsledek zápasu."

Musíme doplnit, že to je i nejnižší výsledek všech týmů od začátku sezony. Mladí Patrioti odehráli v pořadí třetí turnaj a nutno podotknout, že i když to výsledkově nevypadá, tak hrají velmi vyrovnané zápasy, kde jim chybí jen opravdu málo k výhře.

Další domácí turnaj čeká mladé Patrioty v sobotu 9.6.2018 na 1. ZŠ. v Bolevci, tak přijďte fandit!


Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie