flagU15.jpg - 351,88 kB
Pro hráče a hráčky ve věku od 7 do 15 let

Patrioti ovládli turnaj v Ostravě!

Na předposlední turnaj této sezony vyrazil plzeňský dorost až k nejvzdálenějšímu soupeři, a to do Ostravy, kde místní Steelers hostili tyto zápasy. Kromě brněnských a ostravských dětí se turnaje zúčastnili ještě Trutnov Rangers a Brno Amazons. Zatímco pro Trutnov a Ostravu byla již před tímto turnajem účast ve finále nemyslitelná, pro Brno jistá, tak Plzeň si musela svůj postup ze čtvrtého místa ještě upevnit, což se nakonec povedlo.

Jako první se potkali s Trutnov Rangers, se kterými se potkali již popáté a za předchozích čtyřech zápasů třikrát zvítězili a jednou odešli s porážkou. Tentokrát s nimi neměli velký problém a hladce zvítězili 45:13. Od Trutnova to byl velmi dobrý výkon, protože nastoupili jen v pěti hráčích a neměli nikoho na střídání.

Druhý zápas odehráli s domácím týmem Steelers, který je v tabulce až na posledním místě a s kterým plzeňští hráli doposud dvakrát a oba předešlé zápasy vyhráli s velkým rozdílem. Ani teď tomu nebylo jinak a Patrioti potvrdili roli papírového favorita a s Ostravou si hladce poradili 47:0

Jako třetí proti Patriotům nastoupil Brněnský tým, který je druhý v tabulce, hned za prvními Prague Black Panthers. S Brněnskými jsme měli zápornou bilanci jedné výhry a dvou porážek. Do poločasu byl zápas velmi vyrovnaný s dvěma touchdowny na každé straně. V druhé polovině Patriots dali čtyři TD a Brnu nedovolili skórovat ani jednou a z tohoto zápasu si odnesli cennou výhru 40:14

Příští víkend nás čeká finálový turnaj, kde se postavíme, kde se postavíme Prague Black Panthers, Brno Amazon a Prague Lions.

Celkové výsledky a tabulka soutěže po základní části ZDE


Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie