Kontaktní fotbal pro hráče od 17 let

Po více než dvou měsících se můžeme opět těšit na americký fotbal v Plzni. Již zítra totiž startuje juniorská soutěž, které se opět účastníme i my.

Soutěže se zúčastní dvanáct týmů. rozdělených do dvou skupin po šesti. V divizi západ jsou kromě našeho týmu ještě pražští Mustangs a Lions, dále Příbram Bobcats, Budweiss Helboys a Ústí nad Labem Blades. V druhé divizi Východ startují Prague Black Panthers, Trutnov Rangers, Vysočina Gladiators, Ostrava Steelers, Pardubice Stallions a Brno Sígrs. Každý tým se utká v rámci své divize s každým jednou. První dva týmy postupují do play off, kde se křížem utkají první s druhým z obou divizí v semifinále. Vítěze pak samozřejmě čeká finále.

Kdy a kde se tedy představí Patrioti ?

Juniorská liga se letos hraje v devítkové formě, to znamená že na hřišti bude o dva hráče méně než obvykle. Rozměry hřiště a další pravidla se pak již s "dospělím" fotbalem mnoho neliší.Juniorské ligy se mohou zúčastnit pouze hráči narozeni v letech 1999-2002.

Patriots se loni zúčastnili druhé juniorské ligy, z šesti zápasů však bohužel vyšli naprázdno.

Patriots se krom soupeřů potýkali zejména s nízkou účastí a tak výsledky ani o moc lépe vypadat nemohli. Tým prošel v přípravném období spoustou změn, pikantní bude zejména souboj s Příbram Bobcats, kam zamířili někteří naši hráči. Do sezony jde tak tým složen převážně z nováčků. Na pozici quarterbecka se poprvé představí dvojice Beneš, Vít. Mění se i trenérské obsazení, když Larryho a Zacha Lewisovi střídají hráči seniorského týmu David Hlaváček, Jakub Brejcha a Jiří Šrom. Hlavní ambicí do sezony je tak zejména sbírání zkušeností. Přijďte podpořit naší juniorku v ligových bojích, poprvé již v sobotu 1.9. od 13 hodin klasicky na hřišti 1.ZŠ Plzeň v Bolevci proti Prague Mustangs !

Startuje juniorská liga

Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie