31.3. odstartuje PADDOCK LIGA 2019 I v letošní sezoně se můžeme těšit na měření sil v nejvyšší české soutěži. Ani neúčast suverénních Prague Black Panthers, kteří dali přednost účinkování v Rakouské lize, neubere na atraktivitě soutěže. Česká liga doznává několika změn. Po letech mění název na PADDOCK LIGU. Oproti loňské sezoně bude 8 týmů rozděleno do dvou divizí. V rámci divize čekaji každého s každým zápasy doma i venku. S týmy, z druhé divize se každý tým utká jen jednou. Skupinu ZÁPAD tvoří týmy Pilsen Patriots, Prague Lions, Pardubice Stallions a nováček Ústí nad Labem Blades. V druhé skupině VÝCHOD doplní Brněnské duo Sígrs a Alligators Aquaponik Ostrava Steelers a další nováček Vysočina Gladiators. Z každé divize postoupí dva týmy do semifinále, kde se utká křížem první s druhým. Výhodu domácího prostředí budou mít vítězové divizí. Na vítěze čeká CZECH BOWL na zatím neurčitém místě v druhé polovině července. Liga odstartuje 31.3. televizním zápasem Lions-Steelers. O postupujících bude jasno nejpozději 23.6.2019. Změny v týmu PILSEN PATRIOTS Po loňské sezoně dochází v týmu Patriots k několika změnám. Na pozici HEAD COACHE přišel Jesse Thompson. Rozhovor s ním si můžete přečíst zde. Jde o kouče, pro kterého není česká liga neznámá. Před dvěma roky dovedl k titulu Prague Black Panthers. Dosavadní head coach Larry Lewis bude mít na starosti ofenzivu. Defenzivním koordinátorem zůstává Libor Kurfirst.

V týmu skončili loňští importi z USA – Layton Brown (tento rok ho můžete vidět v dresu Hradec Králové Dragons) a Ryan Hartnett. Naopak tým posílil na pozici quarterbecka Ryan Pahos a na obou stranách pole bude jistě platný i DB, WR Anthony Ratliff. Obě posily Vám ještě před začátkem sezony představíme v článcích. Mužstvo dále opouští WR David Hlaváček (v loňské sezoně nejvíce catchů v lize) a RB Jakub Brejcha, kteří zkusí štěstí v Lions. Patriots se budou muset obejít také bez zkušeného reprezentanta Pavla Tumpacha (hostování v Brno Sígrs), Martia Vokurku zase do zápasů nepustí zdravotní stav. Dan Hajšman odchází do Tábor Foxes. Naopak pokračovat se rozhodl C Jan Procházka, v týmu bude dále působit i trio z Karlových Varů – Josef Krnáč, Martin Dušek a Jakub Kloz. Do týmu se dále připojí několik nováčků a také kluci z juniorky Kurtiš, Impseil, Rada, Kovařík a Vít. Program týmu Pilsen Patriots. Domácí zápasy bude tým hrát opět na hřišti 1.ZŠ v Plzni - Bolevci. Nedočkavce zveme již na přípravné utkání s tradičním soupeřem.

V sobotu 30.3. přivítáme ve 14:00 německý Heilbronn Miners. Poté dopilujeme detaily a hurá na ligu.

06.04. Pilsen Patriots – Brno Alligators 14:00

13.04. Pilsen Patriots – Prague Lions 14:00

21.04. Ústí nad Labem Blades – Pilsen Patriots 15:00

05.05. Vysočina Gladiators – Pilsen Patriots 16:00

11.05. Pilsen Patriots – Pardubice Stallions 14:00

19.05. Pardubice Stallions – Pilsen Patriots 15:00

01.06. Prague Lions – Pilsen Patriots 14:00

08.06. Pilsen Patriots – Brno Sígrs 14:00

15.06. Pilsen Patriots – Ústí nad Labem Blades 14:00

22.06. Aquaponik Ostrava Steelers – Pilsen Patriots 13:00

V loňské sezoně jsme bohužel nevyhráli jediný zápas, letos ale uděláme vše pro to, aby se to změnilo. Tak nás v tom nenechte!!!


 


Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie