Týden po domácí těsné porážce byla na programu odveta v Brně se Sígrs. Na příjmu začínali domácí a hned z úvodního kickoffu Vojtěchovského bylo patrné, že si Patriots velmi dobře pamatují vítězný return Michaela Lindseyho z minulého utkání. K returnu se tak dostal Rosa a hned na 22y byl zastaven. Lindseyho to ale nijak neznepokojilo. Hned v první hře předvedl 20y běh a ukázal svou největší přednost. Následoval 8y běh Cesara, kterého dál nepustil Hartnett. Cesar se ale do first downu dostal hned potom. Pak ale zabrala obrana. Domácí byli donuceni k dlouhému čtvrtému a Lindseyho ze hřiště opět vystrčil včas Hartnett. Patriots tak začali první útok na svých 25y. Začali runem Hartnetta a po flagu domácích si připsali první first down. Další následoval po catchi Loukoty. Následoval běh Browna a dlouhý pas na Hlaváčka. Rázem jsme byli v red zoně a dalším přesným pasem našel Brown Babáka. Ten si tak připsal první touchdown zápasu. Po potvrzení Vojtěchovského jsme vedli 7:0. Po krátkém squibkicku následovala další dobrá práce obrany Patriots a Sígrs tak jen puntovali do autu. V útoku se opět prosadil během Hartnett. Po catchi Babáka a běhu Brejchy pro first down skončila první čtvrtina.

Druhou čtvrtinu odstartoval ztráta míče. Po pěkném běhu Brownovi vyrazila domácí obrana míč a zalehl ho Brněnský Láska. Dva pasy Lindseyho zachytil Mašlanka. Další kličkovaná Lindseyho však skončila hlubokým mínusem, o který se svou skládkou postaral dnešní oslavenec Pavel Tumpach. I z toho se však domácí nakonec dostali, když Benedyktem muffnutý punt zalehli domácí. Patriots se přesto dostali na míč rychle, protože Cesarovi vypadl míč a první u něho byl Košík. Ještě veseleji bylo Patriots hned po další hře. Brownův nepřesný pas přizvedla domácí obrana jen k rukám osamoceného receivra Patriots a byl z toho víc než 50y touchdown. Po Vojtěchovského potvrzení bylo skore 0:14. Vše dále fungovalo přesně podle představ. Domácí museli opět brzy puntovat, i díky dropu Rosy v dobré pozici. K puntu byli donuceni i Patriots. Hlaváčkovi se nepovedlo kopnout míč mimo dosah Michaela Lindseyho a ten předvedl co umí. Připsal si 54y return touchdown a dostal i domácí na scoreboard. Náladu hostům mohl zvednout alespoň zastavený pokus domácích o dvojku. Domácí se však dostali na koně. Patriots se nepodařil ani first down, když Loukota nezachytil dobrý pas Browna. Při dalším běhovém pokusu domácí opět vyrazili míč Hartnettovi a na 32y se míče zmocnil domácí Florian. Hostující obrana však Lindseymu žádný posun nedovolila. Tři a ven však předvádí i hosté. Domácí odpovídají catchem Čudovského a dalším neuvěřitelným runem Lindseyho. Už se zdálo, že si s ním obrana hostů poradí, ale on se dokázal vyvléknout z tlaku tří hráčů, namířil si to do středu a zastavil se až v end zoně. Byl z toho víc jak 50y touchdown. Další nepovedená dvojka a poločas tak skončil 12:14.

Druhý poločas začli útokem Patriots. Pro první first down si doběhl Hartnett. Pak však přišel interception, když si na Brownův pas počíhal domácí Láska. Podobně neslavně skončil i domácí útok, slávu za zachycený interception si tentokrát užil hostující Benedykt. Následoval first down po catchy Hlaváčka. Další posun připsal po zemi Hartnett, bohužel se při srážce s domácí obranou zranil a zápas pro něj předčasně skončil. Patriots se však dále dařilo posouvat míč vzduchem. Po catchích Hlaváčka a Babáka se usadili v domácí red zoně. Pak bohužel domácí obrana zabrala a nakonec z toho byl jen 33y dlouhý field goal Vojtěchovského. V začátku čtvrté čtvrtiny jsme tak vedli 17:12.

Na domácí rukavice se usadila nervozita, dvakrát měli velký problém se snapem. Třetí dlouhý se však podařilo domácím zkompletovat díky catchy Rosy. Po dalších bězích Schmieda a Lindseyho se domácí posunuli již na dva yardy. Do vedení je tak dostal silovým runem středem Schmied. Další pokus o dvojku se domácím již vydařil, Lindsey si ponechal míč a během do pravé strany hřiště zvýšil domácí vedení na 20:17. Hosté ještě měli jednu velkou šanci dostat se do vedení, bohužel nabíhající receivr nezvládl zachytit skvělý Brownův pas, který by jistojistě skončil touchdownem. Následoval punt. Hostům nezbývalo nic jiného, než zastavit domácí útok. Byli opět blízko, bohužel při třetím dlouhým Lindseyho pas zachytil Mašlanka. Definitivu dal domácím opět Lindsey, když se mu podařilo po krátkém běhu předvést i delší, 10y do touchdownu. Po potvrzení Baykalova se skóre zastavilo na výsledku 27:17.

Máme za sebou další porážku. Opět jsme nebyli k výhře daleko. Nyní nás čeká bye week a na první výhru zaútočíme doma s předposledními Stallions přespříští víkend.