Jan Horáček

Horáček Jan, WR Pardubice Stallions

Přípravu na zápas nám komplikovalo zranění starting QB a ne moc času na zapracování backup QB. Nic méně troufám si tvrdit, že celý tým věřil schopnostem Matěje Linka, že zápas dokáže vést k vítězství. Začátek zápasu nám ukázal, že bude chvíli trvat, než se dostane do své komfortní zóny. Takže jsme v útoku vytvořili několik zbytečných chyb. Naštěstí naše obrana odehrála celý zápas výborně, takže jsme se nedostali pod tlak potřeby skórovat. Postupem zápasu se nám poměrně dobře dařilo využívat pasovou hru, ikdyž často nám chyběl poslední krok k získání prvního downu, nebo skórování. Patriots nepodali v žádném případě špatný výkon a myslím, že zápas bavil oba soupeře i diváky. Naštěstí se šťastnějším koncem pro nás. Vítězství bych označil za hodně vybojované a hlavně týmové. Těším se na odvetu.

Procházka Jan

Procházka Jan, Center

Nedělní zápas v Pardubicích byl podle mého názoru vyrovnaný. Zápas jsme si prohráli sami. Po tom co jsme odehráli docela pěkné drajvy, odevzdali jsme balon fumblem, nebo interceptionem. Tak se vyhrát nedá. Je na čase si uvědomit, že hrajeme 1. ligu a tady se za chyby tvrdě platí. Pevně doufám, že se z těchto dvou zápasů poučíme a přestaneme tolik chybovat. Pak z nás bude konkurence schopný tým. Fotbalově na to určitě máme.

Nguyen

Nguyen Tuang Phong, Defensive end

Do zápasu jsme nastoupili velmi motivováni, dychtili jsme po první ligové výhře. Bohužel zápas se dostal do velmi vypjaté situaci, i Stallions chtěli svou první ligovou výhru, a ještě na domácí půdě. První touchdown Stallions vznikl právě díky naší agresivní hře, za které jsme byli potrestáni. Náš útok dokázal posouvat míče po hřiště, naneštěstí vždy chybou Turnoverů jsme záhy museli odevzdat míč. Byla to bitva do poslední minuty, bohužel jsme podlehli s těsným výsledkem. Nicméně, budeme těžce trénovat a pracovat na svých chyb a tento týden budeme bojovat na půdě pražských Lions o naší vytoužené výhře.

Kurfirst Libor

Kurfirst Libor, defenzivní koordinátor

Do zápasu jsme šli s velkou motivaci a chuti vyhrát. Na průběhu hry bylo vidět, ze obrany na obou stranách vědí, co mají hrát a dlouho to bylo velmi vyrovnané. Jsem přesvědčen o tom, že v Pardubicích jsme měli na výhru, ale vlastními chybami a nedisciplinovaností jsme soupeři darovali hru. Je to škoda, protože jsme určitě měli vyhrát. Je škoda, že se nám zranili dva hráči z OL. V Praze to bude těžký.

Ohlédnutí za zápasem v Pardubicích

Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie