Roba Kamil

Kamil Roba, WR Prague Lions

Náš první domácí zápas a zároveň hned odveta proti Plzni. Do zápasu jsme šli jako favorité a chtěli jsme to také co nejdříve potvrdit. Celý tým už byl lépe sehraný a prakticky v nejsilnější sestavě, než při prvním setkání a na hřišti to bylo vidět, když v poločase bylo prakticky rozhodnuto o výsledku zápasu a tak v druhé polovině dostali na hřišti prostor i náhradníci. Plzni ale patří veliký respekt, když i za rozhodnutého stavu hráli stále naplno! Ať se daří!

Lewis Larry

Larry Lewis, Head Coach

Věděli jsme, že to v první liza bude těžký a že nás čekaj i takový zápasy. Lions hráli skvěle a chybz z Kickoffu proti Black Panthers rychle odstranili. Stále se zlepšují a myslím si, že se dostanou do finále. Nám se zatím nedaří vyvarovat se chyb. Proti Lions šlo spíše o chyby technické. Hráči nebyli na správných místech atd. Stále nás trápí pasová obrana. Musíme hrát víc týmově a veřit spoluhráčům. Nyní nás třikrát čekají soupeři z Brna. Pokud zahrajeme jak umíme, mělo by jít o vyrovnané zápasy. Přijďte nás podpořit !

Hataj Tomáš

Tomáš Hataj, LB

Do zápasu jsme vstupovali s cílem zopakovat náš výkon z první poloviny úvodního zápasu proti Lions, který jsme hráli před 14 dny. Bohužel se nám na tento výkon nepodařilo navázat a již od úvodního drivu Lions bylo jasné, že jsou dobře připraveni na nas útok i obranu. Americký quatrrback rozebíral naší obranu milimetrovými passy na své reciwery a skóre postupně narůstalo. Jako pozitivum bych viděl, že se nám povedlo opět snížit počet ztracených míčů a penalizaci proti našemu týmu, což byl i jeden z našich cílů v zápase, na kterém ale musíme do budoucna ještě hodně zapracovat, protože jak jsme se v uplynulých zápasech přesvědčili tak první liga chyby neodpouští. Teď se musíme z našich chyb poučit a pořádně se připravit na příští zápas proti Aligators, který chceme vyhrát.

Koubek Milan

Milan Koubek, RB

Na hřiště jsme nastupovali s odhodláním zlepšit výkon, i přes to, že nám chybělo pár hráčů ze základní sestavy. Bohužel už od začátku nám ujížděl vlak. Hořela především passová obrana a soupeř toho využíval. Měli jsme pár dobrých momentů, ale soupeře jsme moc neohrozili

Poslední ohlédnutí za sobotním zápasem.

Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie