Martin Vokurka, lineman

Čtvrtý vyrovnaný zápas z pěti, který jsme ale bohužel opět neproměnili ve svůj prospěch. Zápas se Sígrs byl pro diváky určitě velmi zajímavý, kdy na hřišti byly vidět hlavně obrany.Nám se dařilo posouvat míč jak po zemi tak i vzduchem, což je do dalších zápasů pozitivní, ale vlastní nedisciplinovaností jsme se připravovali o yardy. Sice jsme byly schopni dotáhnout soupeřův náskok a v druhé půlce jsme i vedli, ale vlastními chybami jsme se o to vedení připravili. Další zápas máme v Brně opět proti Sígrs. Sice to bude těžší než doma, ale víme na co si dát pozor a co si ohlídat. Tak věřím, že to bude stejně vyrovnaný a tvrdý zápas jako v Plzni a vyhraje ten kdo těch chyb udělá méně.

Jan Vainar, OL

Na zápas se Sígrs jsme se všichni těšili. Víme, že je to vždy tvrdý zápas, ale také férový. Hlavně už jsme všichni chtěli vyhrát a užít si pocit vítězství. Zápas byl hodně vyrovananý, dominovali obě obrany. V době, kdy jsme začali mít nad Sígrs převahu a už jsme vedli, srazily nás na kolena zase naše zbytečné fauly a chyby. Jak zápas s Aligátorama, tak s Pardubicemi nám to prohrála naše nediscipinovanost. Myslím, že to byl zatím nejlepší zápas naší sezoyn, až na velkou chybu při našem odkopu, kdy jsme si nechali Lindseyho utéct přes celé hřiště do TD a to rozhodlo zápas. Věříme, že příští týden se poučíme z chyb a odvezeme si z Brna výhru. Já, jako offence lineman smekám klobouk před Žinetem a Kuchařem, kteří odmakali zápas v lajně jak v útoku, tak v obraně a klidně můžou hrát ještě jednu sezonu.

Ivan Baykalov, WR Brno Sígrs

Zápas byl hodně náročný, což vždy bývá, ještě když se hraje v Plzni. Jinak super vypjaté utkání, rozdíl 1 touchdownu. Myslím, že rozhodly penalty, když offense Sígrs neměla snad ani jeden flag. Patriots držela stále v kontaktu pěkná pasová hra.

Larry Lewis, head coach

Bylo to naše nejlepší letošní utkání. Bohužel to nestačilo. Povedlo se nám zlepšit hru v útoku i v obraně, navíc ubylo chyb. Škoda absence celkem 8 hráčů kvůli zranění. Většina by už měla v odvetě nastoupit. Tento týden zamakáme, abychom z Brna přivezli první výhru.

Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie