Jan Beneš, WR Pardubice Stallions

Do zápasu jsme šli s tím, že musíme bezpodmínečně vyhrát, což se nám nakonec povedlo a cíl jsme splnili. Rozhodnuto mohlo být už dříve, ale několika dropy v endzóně jsme svůj čas na míči zbytečně prodlužovali. Na druhou stranu jsme tím nechali odpočinout naši obranu, která podala výborný výkon a útok Patriots prakticky k ničemu nepustila. Respekt k hráčům obou týmů za podaný výkon při tropických teplotách.

Václav Kameník, rookie, LB

Do zápasu jsme nastoupili motivovaní a dychtivý po naší prvoligové výhře, ta se ale bohužel nedostavila. Ze začátku byly síly vyrovnané, ani nevím kdy pořádně přišel ten zlom, ale najednou nás začaly Pardubice přehrávat. Bohužel pro nás skončil zápas porážkou. Určitě každý ví, kde udělal chyby a je za potřebí na trénincích na těchto chybách zapracovat. Zlepšení našeho týmu vidím v morálce a disciplovanosti, ale toto bohužel zápasy nevyhrává. Stále je na čem pracovat a doufám že se příští zápas povede lépe.

Michael Bárta, rookie, DE

Zápas se nám nepovedl obrana zezačátku vcelku šlapala, ale s časem začalo přibývat i chyb v obraně. Útok (asi i z důvodu několika zranění) měl problém s delším udržením se na hřišti. Přesto předvedla pár dobrých drivu. Je velká škoda, že se nám nepovedlo skórovat v začátcích zápasu určitě, bychom se chytli a odehráli lepší zápas. Srazilo nás také několik špatně načasovaných faulů, které buď pomohli soupeři k zisku bodů, nebo naopak nám výrazně prodloužili cestu k 1. Downu.

Libor Kurfirst, defenzivní koordinátor

Do tohoto zápasu jsem chtěl vstoupit s velkým cílem a vítězným koncem. Věděli jsme, ze nový QB změní profil cele hry, ale věřili jsme si. Dokonce i obrana byla schopna zastavit progres útoku hřebců. Problém byl u nás v útoku, nebyli jsme schopni přejít polovinu hřiště a nedařilo se vlastně vůbec nic. Ani sami hráči nevěděli, kde je problém. Soupeř nás přehrál na všech frontách a vyhrál zaslouženě. Teď se těšíme na poslední domácí zapas, ve kterém rádi našim fanouškům po dlouhé době představíme PBP. To je zlatý hřeb ligy.

Ohlasy z nedělní porážky

Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie