Larry Lewis, Head Coach

Věděli jsme, že zápas proti Prague Black Panthers bude těžký. Ze zápasu bylo patrné, že ani tak nejde o talent, ale hlavně o zkušenosti a přípravu na zápas. V soubojích jeden na jednoho jsme měli dost šancí, ale soupeři prostě nedělají tolik chyb jako my. Pokud si každý neplní svoje úkoly, hra nemůže fungovat. Musíme se soustředit na malé, ale důležité věci. Čekají nás dva týdny, abychom se připravili na Stellers. Nejlepší poznámka ze zápasu ? Dokázali jsme jako jediný tým v sezoně proti Black Panthers vést ! Ikdyž to netrvalo dlouho......

Radek Benedykt, FS

Na nedělní zápas proti Black Panthers jsem se opravdu těšil. Už jen proto, že to byl poslední domácí zápas sezóny, ale také si zahrát proti vedoucímu týmu ligy je opravdu zážitek. Jen škoda pár zraněných chlapů, kteří nemohli nastoupit. Začátek hry se nám sice velice vydařil, ale pak nastalo pár chyb a nepodařilo se udržet skóre pro nás v plusu. Prozatím můžeme dál tvrdě trénovat a na příští zápas proti Steelers se uvidíme.

Pavel Vonásek, CB

Na tento zápas jsem se velmi těšil, nemáte každý den šanci poměřit síly s mistry ČR. Byla znát velká nervozita, ta ale opadla naším touchdownem, potom jsme ale začali dělat naše hloupé chyby a Panteři toho nemilosrdně využili a otočili zápas, pokud to do dalšího roku zlepšíme, budeme moc konkurovat komukoli.

Pavel Mráz, QB Prague Black Panthers

Zápas proti plzni byl mým prvním utkáním na pozici starting QB v Bitters lize. Po nepovedeném prvním drivu, na který Patriots odpověděli touchdownem, jsme se jako útok zvedli a začali jsme postupně postupovat po hřišti. Pro první touchdown si doběhl Jan Štiegler po zachyceném passu. Následně skvěle zahrál special team, kterému se podařilo zablokovat punt a z následné akce skóroval William Young. To vedlo k uklidnění naší hry. Následný průběh zápasu jsme se snažili kontrolovat hru. Produktivita útoku v druhé polovině byla menší. Větší množství nepřesností ve čtení hry vedlo málem k hození 2 interceptionů ve 2 následných hrách. Naštěstí se míč nepodařilo zachytit. Hra obrany byla dominantní i přes chybějící opory Večese, Augustu a Kabáta, nedávala moc prostoru pro hru po zemi, díky jejich práci dávala dobré pozice na hřišti pro útok. Všechny TD se nám podařilo potvrdit kopem a celková práce special teamů je letos velmi dobrá. Zápas byl podle mě pro diváka atraktivní, bylo vidět hodně pěkných her na obou stranách. Děkujeme fanouškům PBP, kteří dorazili do Plzně a podpořili nás.

Poslední ohlédnutí za nedělním zápasem s Prague Black Panthers

Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie