David Kilian, RB Brno Alligators

Do sobotního zápasu proti Patriots jsme šli jako vždy s jasným cílem a to nechat na hřišti všechno, i když se jednalo o poslední zápas a v podstatě se nehrálo o nějaké posunutí v tabulce, protože pro nás bylo už vše jasné. Během prvních dvou čtvrtinách se nám podařilo nahnat slušný náskok, díky několika několika fumblům Patriots zachycené naší obranou. Díky této výhodné pozice jsme využili a na zbylé dvě čtvrtiny na hřiště mířili naší nováčci z letošního náboru, protože v sezóně pro ně nebyla moc příležitost a chtěli jsme aby nabrali cenné zkušenosti. Patriots jsou dobří soupeři a zápasy s nimi mě baví, šlo vidět, že se na klukách podepsala dlouhá cesta a vyčerpání po dlouhé sezóně, ale i v tak malém počtu byli dobrými soupeři.

Larry Lewis, Head Coach

Hned v úvodu jsme udělali dvě velké chyby, které nechali Alligators míč blízko naší endzony. Domácí toho využili a skorovali. V prvním poločase na hřišti byla hodně jen naše obrana. Do druhého poločasu jsme udělali pár změn a byli jsme konečně schopni držet míč a také skorovat. Druhý poločas byl tak vyrovnaný. Líbilo se mi, že jsme se nevzdali a hráli až do konce. Nejen v tomto zápase, ale v celé sezoně jsme se hlavně učili. Díváme se dopředu a získané zkušenosti budeme chtít využít v příští sezoně.

Jakub Kloz, OL

Úvod utkání byl z naší strany příšerný.Stejne jako cela půlka zápasu . Náš útok nebyl schopnej podržet míč a naše obrana byla bohužel pořád na hřišti.Nemela čas si poradne odpočinout.V druhé půlce jsme změnili urcite věci,ktere začali fungovat a podle me zápas vypadal mnohem lépe než na začátku.Bohuzel skóre ale vypadalo jinak než průběh hry

Martin Dušek, OL

Na sobotní zápas proti Aligátorům jsme přijeli s plánem oplatit porážku, kterou jsme utrpěli při domácí prohře s Brněnským celkem a konečně si odvést první výhru v letošní sezóně. Bohužel, na začátku utkání jsme v offense nepředvedli vůbec nic, naopak pomohli soupeřícímu týmu dvakrát ke skórování, kdy nás Brněnská defence i s pomocí našich faulů nepustila k ničemu a drive končily 3 a ven v blízkosti naší endzóny. To se projevilo, že první polovina se nesla v režii Brněnského celku. Na druhou polovinu jsme změnili hry, uklidnili se a konečně jsme začali dělat yardy a first downy. Začali jsme hrát vyrovnaně, konečně se nám povedlo 2x skórovat ale díky první půlce, kterou jsme zaspali už se nám skóre nepovedlo dohnat a v letošní sezóně, tak končíme bez jediné výhry.

Ohlédnutí za zápasem s Alligators

Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie