V rychlém sledu pokračuje Bitters liga. Zítra vstoupíme do její druhé poloviny. Přesně po týdnu nás čeká odveta s již tradičním soupeřem - Brnem Sígrs.

V Brně se Sígrs jsme se za poslední dvě sezony představili třikrát. A výsledky zápasů hovoří jasně pro domácí ( 54:14, 67:0, 42:7). Poslední zápas v Plzni však ukázal, že se se Sígrs můžeme měřit. Šest minut před koncem jsme dokonce vedli, bohužel kick off return Michaela Lindseyho rozhodl o tom, že na první výhru v sezoně stále čekáme.

Uhlídat právě Michaela Lindseyho, to musí být hlavním cílem naší obrany. Tento v současné době při zranění Filipa Ondráška quarterbeck Sígrs přesvědčuje celou ligu o svých běžeckých kvalitách. Jen v posledním zápase nám sám nadělil neuvěřitelných 347y z celkových 455y Brna Sígrs. Jeho umění ještě z dresu Pardubic si můžeme připomenout v tomto videu:

V tabulce je situace jasná, my stále čekáme na první výhru. Naopak Sígrs mohou živit dále naděje na postup do play off.

V prvním zápase nás držela kvalitní pasová hra, když se Laytonu Brownovi podařilo zkompletovat 18 pasů na 6 různých receivrů pro 205y. Pokud se nám podaří na tato čísla navázat, vyvarujeme se hloupých faulů a udržíme na uzdě Michaela Lindseyho, může čekání na první ligovou výhru skončit již zítra. Uděláme pro to vše, tak nám držte palce !!!

Kickoff je ve 14 hodin, hraje se na stadionu Rugby Bystrc.

Go Patriots !!!

Zítra v Brně odveta se Sígrs

Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie