Po týdenní pauze pro nás opět pokračuje Bitters liga. Zítra se vydáme na dlouhou cestu do Ostravy, kde nás čekají tamější Steelers. Jde o poslední ligový tým, s kterým jsme se letos ještě neutkali. Představme si je tedy v předsezonním videu.

Oceláři však nebyli spokojeni se startem do sezony, a tak po čtyřech zápasech s bilancí 2-2 tým opustil finský quarterbeck Vananen a také hrající trenér Luke Wildung. Režii ostravské hry tak dostal do rukou nový americký quarterbeck Steven Wilken. S ním v sestavě si Ostrava připsala 4 výhry včetně té poslední 6:9 na půdě Prague Lions. Jedinou porážku si připsali doma s hegemonem soutěže Black Panthers. Výsledek 16:20 ale i tak budí respekt.Ostrava výrazně změnila styl hry, s dominantního running backa Dvorského se pomalu stává receiver. Umění nového quarterbecka Steelers si můžete prohlédnout na videu níže.

Favorit je tedy jasný, Steelers mají jisté play off a jedná se o jejich poslední zápas v základní části. Patriots stále čekají na první výhru, větší šanci ale budou určitě mít příští týden v Brně s Alligators. Tabulka hovoří jasně.

Poslední vzájemné zápasy jsme s Ostravou sehráli v roce 2014. Doma jsme podlehli 6:37, v Ostravě 0:28. Domácí zápas si můžeme připomenout v následujícím videu.

Nečeká nás tedy nic lehkého, ale rozhodně nedáme svou kůži lacino !!!

Zápas začíná zítra, 17.6.2018 ve 13:00 ve Sportovním areálu Poruba

Go Patriots !!!

Zítra hrajeme v Ostravě

Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie