V druhém kole Paddock ligy 2020 zavítají Pilsen Patriots na půdu Ústí nad Labem Blades. Jedná se o divizní a tedy velmi důležitý souboj. Ústí nad Labem sezonu zahájilo na půde favorizované Vysočiny Gladiators a byť zejména v první čtvrtině dokázali statečně vzdorovat, nakonec si odvezli porážku 37:0. Patriots se úvod sezony povedl lépe, když doma porazili Prague Mustangs 41:21

Souboj s Blades není pro Patriots ničím novým, v loňském roce jsme na soupeřově půdě prohráli 33:30, doma jsme je porazili 40:28. Vzájemné zápasy se velmi povedli Petru Miesbauerovi, který skoroval v každém zápase dva touchdowny. Na loňské výkony však nenaváže, jelikož si ze zápasu s Mustangs odnesl zranění. Stejně dopadl i Dominik Ščerbák. Disciplinární trest nepustí do hry ani Martina Vokurku. Z dalších různých důvodů do hry nezasáhnou ani Radek Benedykt, Jiří Urban či Karel Táborský. Naopak premiéru v sezoně by si již měli odbít Miroslav Tábor, Milan Hájek a pokud se podaři vyřídit schválení tak i David Hlaváček.

Ústí povede do zápasu z pozice quarterbecka po roční pauze opět Jan Bláha.Trenérem zůstal Daniel Leško a tým Blades posílil z řad Prague Black Panthers Ladislav Jenšík, Michal Vondráček nebo třeba Jakub Janda.Tradičně nebezbečná bude určitě opět dvojice running backů Matěj Sahula, Jakub Imr.. Na soupisce Blades se vyskytuje i jeden američan - DB Nolan Corpening.

V Jihlavě Ústí inkasovalo všechny touchdowny ze vzduchu a tak doufejme, že náš QB Quevin Reeding naváže na sobotní výkon, kdy žkompletoval 14 z 30 pasů pro 3 touchdowny a žádný interception. Zápasy s Ústím bývají bodově velmi bohaté, tak nezbývá než se těšit co oba týmy předvedou v neděli.

Kickoff je naplánován na 15:00, hraje se v areálu Olšinky v Ústí nad Labem.

Go Patriots !!!


Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie