V třetím kole 2.Ligy 2021 hostíme Trutnov Rangers. Ti do sezony vstoupili dvěma porážkami. Nejprve podlehli 7:19 Jičínu Hurricanes a poté se odvezli porážku 55:0 z Mladé Boleslavi.

O podobný výsledek by se rádi zítra pokusili i Patriots. Ti mají za sebou zatím jen jeden zápas, když prohráli 21:0 v Pardubicích. Následující duel s Šumperkem byl odložen na 18.9. V Pardubicích zápas ovlivnilo zranění nového QB Patriots Martina Ernekera. Ten ještě bohužel nebude k dispozici ani zítra. Stejně tak nemůžeme počítat s Jiřím Černým a pro disciplinární trest ani s Jakubem Radou.

Naopak po delší době se můžeme těšit v ofenzivní lajně na Miroslava Tábora.Premiéra na pozici starting QB čeká Lukáše Boudu. Poprvé se taky na domácí půdě představí nový head coach Alex Gray, defenzivní koordinátor Tim Allred a trojice hostů z Bobcats Janýr, Stříbrný, Mallát.

Vzhledem k úvodní prohře v Pardubicích a faktu, že do finále se dostanou jen dva z osmi týmů Patriots zítra nezbývá než začít vítěznou sérii. Budeme rádi, když nám přijdete k naplnění tohoto plánu pomoci. Zápas má kickoff ve 14:00 a koná se tradičně na hřišti 1.ZŠ v Bolevci.

Go Patriots !!!


Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie