V sobotu 29.8. pokračuje Paddock liga 2020 a Pilsen Patriots na svém hřišti hostí favorita divize a asi i celé soutěže Vysočinu Gladiators. Ta má po loňském semifinále letos ty nejvyšší ambice a první dvě kola ukázali jejich oprávněnost. V prvním kole soutěže porazili Gladiators Ústí nad Labem Blades 37:0. V druhém kole vyhráli na půdě Prague Mustangs dokonce 69:6. Z pozice quarterbecka vede tým Vysočiny Joseph Bradley. Zřejmě mu to docela jde, za první dva zápasy přihrál již na 11 touchdownů. Další oporou útočné vozby Gladiators je running back Jan Dunovský, který krom více než 100 naběhaných yardů v úvodním zápase zaznamenal pět touchdownů proti Mustangs. Pozor je třeba dát i na wide receivera Jana Berana, ten si pět zachycených touchdownů rozdělil na 3 v prvním zápase a 2 v druhém. Samostatnou kapitolou pak je obrana Gladiators, která letos získala hodně posil z Prague Black Panthers - Karla Augustu, Tomáše Svobodu, Jana Kabáta, Michala Nováka a Jakuba Smutného.Pouhých 6 inkasovaných bodů ze dvou zápasů je skvělá bilance.

Patriots po úvodní výhře 41:21 nad Mustangs absolvovali v neděli nevydařený zápas v Ústí nad Labem a s Blades prohráli 21:0. K náladě nepřidalo ani množství zraněných hráčů. V sobotu tak určitě nebudou hrát kromě Petra Miesbauera s Dominikem Ščerbákem také Petr Řepík, Pavel Tumpach, Miroslav Tábor či David Pivovar. Naopak po vypršení disciplinárního trestu již bude moc nastoupit Martin Vokurka. K dispozici bude také centr Jan Procházka.

S Vysočinou Gladiators jsme odehráli zatím jediné utkání. V loňském roce jsme na jejich půde prohráli v atraktivním zápase 45:37. Situace je však nyní podstatně jiná, Gladiators jdou do zápasu jako jasný favorit. Patriots přesto nenechají svou kůži lacino a věříme, že se diváci mohou těšit na další pěkné utkání.

Takže se na Vás těšíme v sobotu, hřiště 1.ZŠ Bolevec. Kickoff je naplánován na 14:00.

.

Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie