Ve čtvrtém kole 2.Ligy 2021 jedeme na půdu Mladé Boleslavi Greenraiders. Ta do sezony vstoupila prohrou 35:7 v Třinci. Následovaly však dvě výhry. 55:0 nad Trutnovem Rangers a 19:6 v Šumperku.

Patriots tak určitě nečeká tak jednoznačný zápas, jako v sobotu proti Trutnovu. To si uvědomuje i hrající předseda Patriots, Libor Kurfirst. "Na něděli se těšíme. Ikdyž vítězství v minulém zápase bylo jasné, neodehrálo se vše bez chyb. Trenéři tak v týdnu pracovali na zlepšení některých situací."

Po zranění v Pardubicích už bude k zápasu připraven i quarterback Erneker. Jeho stav však ještě stále není stoprocentní a tak i vzhledem k velmi dobrému sobotnímu výkonu mladého backupa Boudy to spíš vypadá, že zápas zahájí právě Bouda. Trest již vypršel receiverovi Radovi, "Budeme však mít zase absence na jiných postech" doplňuje Kurfirst.

Greenraiders se na svém facebooku nechali slyšet, že jejich cílem je ubránit důstojný výsledek a zaznament nějaké body. Na to však Patriots neskoči. "Jsme si vědomi síly Greenraider, proto nechceme nic podcenit, ani zanedbat", uzavírá Kurfirst.

Zápas se hraje v neděli 12.9. v Bélé pod Bezdězem. Kickoff má v 15:00.

Go Patriots !


Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie