V sobotu 5.9. pokračuje Paddock liga 2020 a Pilsen Patriots na svém hřišti hostí finalistu z posledních dvou sezon Ostravu Steelers.

Ostrava do sezony vstoupila překvapivou porážkou s Přerovem. Další dva zápasy ale Steelers proti Alligators zvládli jednoznačně. V domácím zápase z toho byla výhra 45:6 v následné odvetě v Brně dokonce 60:17.V obou zápasech se blýskl Dominik Dvorský, když dokázal naběhat dohromady přes 350y a 6 touchdownů. Útok Steelers vede z pozice quarterbecka třiatřicetiletý Brazilec Alvaro Fadini. Ten si zatím připsal 45 kompletních pasů z 83 pokusů pro 8 touchdownů a 3 interceptiony. Krom toho si navíc připsal 213 yardů po zemi a 3 touchdowny.Většinu yardů získává Steelers právě dvojka Fadini, Dvorský, pozor si ale obrana Patriots bude muset dát také na receivry Šimečku, Vysloužila a Chmelu.

Patriots jsou na tom přesně obráceně. Po úvodní výhře nad Mustang přišly dvě porážky. Na půdě Ústí 21:0 a v posledním zápase s Vysočinou 28:44. Výkon proti Gladiators měl ale velmi dobré parametry a pokud se na něj podaří navázat, může být k vidění další velmi zajímavá bitva. Patriots stále trápí velká marodka, mimo hru zůstává až 13 hráčů. Připraven by ale už měl být Pavel Tumpach a poprvé v sezoně také Jiří Urban.

Se Steelers odehráli v posledních dvou letech Patriots dva zápasy. Oba na půdě soupeře a oba skončili výhrou domácích. V roce 2018 49:7, loni 42:12.Tentokrát však Steelers přivítáme doma a bude tak zajmavé sledovat, jak se s předzápasovou cestou prakticky přes celou republiku vypořádají tentokrát oni.

Zápas začíná ve 14 hodin na hřišti 1.ZŠ v Plzni, Bolevci. Přijďte nás podpořit v boji s dalším týmem z domácí špičky.!

Go Patriots !!!


Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie