Po volném týdnu vstupuje Paddock Liga 2020 do své druhé poloviny.

:

Patriots čeká poslední domácí zápas, hostí Ústí nad Labem Blades a zápas lze jednoznačně určit jako klíčový k zachování naděje na postup do play off. Ústí totiž po úvodní prohře s Vysočinou zvládlo domácí zápas s Patriots. Následně si připsalo výhru s Mustangs a další výhru pak slavilo v televizním zápasem s Přerovem Mammoths. S bilancí 3:1 jsou tak na druhém místě divize před Patriots, kteří mají bilanci přesně opačnou.:

:

:

Výsledek z Ústí může favorizovat Blades i v zítřejším zápase. Skore 21:0 vypadá jednoznačně, ale při pohledu na vlastní statistiky ze zápasu už to tak nevypadá.Patriots získali více prvních downů, více celkových yardů, ovšem v důležitých situacích přišli chyby a fauly. Drtivou většinu domácích yardů získala sehraná dvojce runningbacků Ječný-Cígler, tedy pardon, Jenšík-Imr. V jejich uhlídání bude ležet jednoznačný klíč k zápasu pro Patriots. Zejména 155 yardů Ladislava Jenšíka se už nesmí opakovat, pokud chtějí Patriots myslet na úspěch. Nastála situace není pro Patriots nic nového, s Blades prohráli na hřišti v Olšinkách i v předchozí sezoně, byť tedy těsněji 33:30. Doma si však se soupeřem poradili 40:28.:

:

:

Výhoda domácího prostředí by mohla hrát roli také zítra. V Ústí v prvním zápase pršelo a spolu s přírodní trávou na které Ústí hraje to nebyla zejména pro naše americké posily nejideálnější kombinace. V týmu Patriots stále řádí široká marodka. Otazník visí také nad startem quarterbecka Quevina Reedinga, takže je možné, že se poprvé od sezony 2016 na této důležité pozici opět objeví Patrik Vainer. Po zranění právě z Ústí už by měl být do hrý připraven David Pivovar. Jedná se o poslední domácí zápas v této sezoně a tak budeme rádi, když nás přijdete opět podpořit na hřiště 1.ZŠ v Plzni-Bolevci. Kickoff je naplánován tradičně na 14:00 a Patriots udělají vše pro to, aby se rozloučili výhrou.:

:

Go Patriots !!!


Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie