Ve čtvrtém kole jsme přivítali Ostravu Steelers..

.

Úvodní drive skončil jako pěkné počasí. Velmi rychle. Patriots šli po třech pokusech i díky sacku Mušálka ze hry a Ostrava začínala po puntu drive na 40y. Spustila se nám průtrž mračen a během ní zvládli Steelers svůj úvodní drive o mnoho lépe. Rosik zachytil Fadiniho pas a po dvou runech Dvorského slavili Steelers první touchdown zápasu. Po neúspěšnem extra pointu následovalo přerušení zápasu..

.

Po více než půlhodince se mohlo pokračovat. Patriots však zopakovali úvodní drive, jen za Ostravu dokázal Reddinga tentokrát sackovat Bogocz.Po povedeném puntu začínala Ostrava na svých 10y. Do lepší pozice je dostal dalším dlouhým runem Dvorský, pak ale obrana Patriots zabrala a donutila Steelers puntovat. V následném drivu se konečně podařilo i útoku Patriots získat nějaké yardy. První first down si připsal Young, dalším catchem ho napodobil Kurtiš.Následně Redding předvedl 25y dlouhý run a Patriots byli na 40yardech. Bohužel následovali dva nekompletní pasy, krátký run a tak následoval další punt. Steelers do konce čtvrtiny předvedli ještě dvě běhové hry. Dvorskýho domácí obrana tentokrát zastavila, ale Fadini byl následně úspěšnější a připsal si 25y..

.

V úvodu druhé čtvrtiny se Steelers přiblížili end zoně, ale nakonec Fadini hodil míč jen do rukou domácího Šisla, který se tak při svém prvním startu v dresu Patriots zapsal zachyceným interceptionem. Ani další útok se však Patriots nevydařil a po třech hrách tak přišel punt. Steelers se pak přiblížili po runu Fadinihi. Patriots však opět získali míč a opět to bylí díky interceptionu Fadiniho. Ve vlastní end zoně totiž zachytil míč Richardson a dokázal ho vrátit až na vlastních 30y.To už domácí útok konečně trestal. Na polovinu Steelers dostal míč runem Redding. Poté se rozhodl zkusit to vzduchem. Nejprve si first down připsal Jakub Rada a pak už si míč v endzoně našel Patrik Vainer. Po extra pointu Vojtěchovského domácí vedli 7:6. Z vedení se však domácí nemohli radovat dlouho. Výkop Patriots vrátil až na polovinu hřiště Šimečka. Když pak právě Šimečkovi nedovolil zachytit pas pěkným zákrokem Vonásek, rozhodli se Steelers zkusti to po zemí a to neslo ovoce. Tentokrát to nebyl Dominik Dvorský, ani quarterbeck Fadini. Důvěru dostal Jakub Březina a příblížil Steelers na dostřel. V obraně se pak blýskl Pavel Tumpach, když nedovolil Dvorskýmu donést míč z krátké vzdálenosti do end zony. Totéž se vzápětí podařilo Reddingovi ve spolupráci s Procházkou. Bohužel při třetím na gol si obrana nepohlídala v end zoně Šimečku a ten tak vrátil vedení na stranu Steelers. Pokus o konverzi obrana zastavila a tak se šlo do kabin za stavu 6:12..

.

Také úvod třetí čtvrtiny patřil hostům. Na return na půlku hřiště navázal Dvorský dalším runem a po pasu na Šimečku přišel krátku běh Fadiniho. Poté brazilský quarterbeck našel v end zoně pasem Vysloužila a Ostrava po potvrzení vedla již 6:19.Domácí odpovídali vzduchem. First down si připsal Vainer, poté Young. Pak se zdálo, že jsou domácí v koncích, díky faulům a dobré práci obrany Steelers se dostali k 2na30 hluboko ve vlastním poli. K překvapení všech však Young zachytil Reddingův pas a prokličkoval se celým hřištěm. Vojtěchovský potvrdil a přišlo tak snížení na 13:19.Ostrava se držela fungujícího scénaře. Runy Dvorskýho a Fadiniho prokládala pasy na Šimečku. Při jednom z nich se v end zoně pěkným zákrokem blýskl Verner, když zblokoval míč a zabránil tak jistému touchdownu. Při dalším pokusu o run se bohužel hostující quarterbeck Fadini zranil a zápas pro něj skončil. Dobrou pozici však Ostrava využila i tak, Dvorský balon donesl až do touchdownu. Steelers opět potvrdili a vedli 13:26. Patriots se pak posunuli až díky chybě Steelers při puntu, když jeden z hostujících hráčů škrtl o míč a Patriots ho dokázali zalehnout. Poslední akcí třetí čtvrtiny byl kompletní pas Reddinga na Krta..

.

Po first downu Vainera se dostali domácí do dalších potíží, ovšem ještě jednou přišla pomoc z Ostravy. Při 4 na 30 se facemaskem provinil Adam Synáček. Reddinga však při běhu zastavili jiní obránci jen za cenu roztrhání jeho dresu. Po výměne dresu a nekompletním pasu Vainera do end zony se Redding vrátil do hry a nasměroval míč do rukou Vainera, který si připsal další first down. Pak bylo v Plzni ještě veseleji, protože Hlaváček zpacifikoval další Reddingův pas a snížil na 20:24. Momentum ale Patriots nevyužili. Neúspěšný onside kick znamenal útok Steelers. Ti s quarterbeckem Martinem Štěpáníkem nic nevymýšleli a spoleháli se na runy Dvorského s Březinou. Ty fungovaly na jedničku, Dvorský ukrajoval yardy a Březina donesl míč ještě dvakrát do end zony. Protože oba touchdowny Steelers potvrdili a domácí už se na odpověď nezmohli, vezou si Steelers z Plzně výhru 20:40..

.

.


Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie