Vítej v Plzni, mohl by ses představit našim fanouškům?

Ahoj! Moje jméno je Ryan Hartnett. Jsem z Miami, Florida, hrál jsem vysokoškolský fotbal na Marian university v Indianapolis, Indiana, kde jsem hrál pozici linebackera. Ale Plzeň není prvním zahraničním místem, kde jsem hrál.

Řekni nám o Tvých dalších zkušenostech na mezinárodní scéně.

První místo, kde jsem hrál v "zámoří", bylo město Elmshorn v Německu za místní tým Fighting Pirates. Hra v Německu byla skvělým zážitkem, který mi dal šanci vidět, jaký je život v Evropě. Opravdu jsem si užíval lidi a jídlo v Německu. Zamiloval jsem se do jejich kultury. Tohle hrálo velkou roli v mém rozhodnutí více cestovat a prožít to, co svět může nabídnout. Po 6 měsících mého života v Německu jsem se rozhodl dozvědět se více a více o jiných místech a jiných kulturách v Evropě.

Jaký je Tvůj největší sportovní úspěch?

Vybrat svůj největší úspěch do tohoto momentu je těžké, ale myslím, že to byla výhra v národním šampionátu NAIA. Byla to moje první sezona na vysoké škole, byl jsem starterem a nejmladším hráčem v obraně. V tomto zápase jsme již dost prohrávali, ale podařilo se mi zachytit Interception v naší End zoně a tento moment, jak se později ukázalo, způsobil obrat ve hře a celý zápas jsme nakonec vyhráli v prodloužení.

Jak jsi se o Patriotech dozvěděl?

Dozvěděl jsem se o Patriots prostřednictvím webových stránek Europlayers.com a po rozhovoru s Larrym jsem se pocítil, že by to s Patriots mohlo dobře fungovat.

Jaké jsou Tvoje očekávání a cíle?

Moje očekávání a moje cíle se nikdy nemění, pokud jde o fotbal, čekám výhru a udělám všechno, co je v mých silách, abych vyhrál. 

Jak se Ti líbí Plzeň jako město?

Miluju Plzeň, strávil spoustu času chozením po městě, je to velmi krásné.

Jaký je Tvůj dojem z týmu a Tvých spoluhráčů?

Moji spoluhráči jsou skvělí, podařilo se jim udělat skvělé prostředí, abych se cítil, že jsem součástí týmu.

Jaká je Tvoje předpověď pro sezónu?

Moje předpověď pro tuto sezónu je, že budeme nad 500 a dostaneme se do play-off.

Jak dlouho hraješ fotbal? Co pro Tebe fotbal znamená?

Hraju fotbal od doby, co si pamatuju, začal jsem ve věku pěti let. Fotbal hrál obrovskou roli ve formování mé osobnosti, jakou jsem dnes. Fotbal byla moje první láska a dala mi příležitost dostat se na vysokou školu. Zde mě fotbal přinutil zůstat soustředěný na výsledky mého studia a získat vysokoškolský titul. Toto mě pak umožnilo cestovat po světě, kde jsem získal přátele, které teď považují za svou rodinu. Fotbal pro mě moc znamená a nevím, kdo bych byl bez fotbalu.


Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie