Začal nám rok 2020, tak se pojďme podívat co je u nás nového. V současné době probíhá zimní příprava seniorského týmu. Je rozdělena na tři fáze. V posilovně makáme pod vedením Tomáše Aulického, v bazénu pod vedením zdravotního dohledu Petry Jáhlové a venkovní tréninky vedou koordinátoři Larry Lewis a Libor Kurfirst. V přípravě už jsou kromě nováčku i navrátilci do dresu Patriots - Patrik Vainer, Petr Řepík a Filip Soukup.

Začátkem března se k týmu připojí také zahraniční posily.Pozici head coache bude zastávat 36 letý američan Terry Bates, který má zkušenosti nejen z USA, ale i Evropy (Itálie, Španělsko,Francie, Polsko). Působil také v čínském Dalianu.

Na pozici quarterbacka pak přiletí Quevin Redding, 24- letý rodák z Texasu.

 

V již kompletní sestavě nás čeká 12.3 - 15.3. tradiční soustředění v Liblíně.

V neděli 22.3. příprava v Německu, když míříme k zápasu se Straubing Spiders.

Další týden nás čeká trénink a řízená scrimmage s Prague Mustangs.

Do sezony vstoupíme s novými bílými dresy od firmy Jersey 53. Konečně budeme mít také barevně sladěný helmy s facemaskama ve stejném designu.

V Paddock lize nás čekají Prague Lions, Ústí nad Labem Blades, Brno Sígrs, Ostrava Steelers, Vysočina Gladiators. Nováčkem soutěže se stali Přerov Mammoths. V soutěži zůstávají také Brno Alligators, protože Pardubice Stallions z ligy odstoupili. Rozpis zápasů ještě nebyl určen. Domácí zápasy budeme hrát opět na hřišti 1.ZŠ v Plzni - Bolevci.

Kromě seniorky čeká na jaře několik soutěžních turnajů také náš flagový tým do 15 let, který opět povedou Martin Vokurka s Honzou Procházkou.


Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie