V sobotu 1.6. jsme v rámci 7.kola Paddock ligy zavítali na horkou půdu lídra soutěže - Prague Lions. Bez zraněných opor Raitliffa s Pahosem tým do boje vedl z pozice quarterbecka Zach Lewis. Než se však stihl dostat na hřiště, už jsme prohrávali. Po výkopu out of bounds předvedl domácí quarterbeck Hayes smršť kompletních pasů, když po Suchém a Baileym třetí pas zachytil v end zoně Stevens a protože Lukáš Kadlex trefil první i každý další extra point bylo to po 36 vteřinách 7:0. Na náladě Patriots nepřidal ani první útočný drive, kdy se podařil jen 1y pas na Loukotu. Při následném puntu nedovolil Hlaváčkovi return David Pivovar. Hayes pokračoval v kanonádě, po pasu na Suchého následoval 25y touchdown Kadlece. 14:0 v čase 2:35. Ani v následném drivu Patrioti nezaznamenali posun, zejména díky sacku dvojice Lipták-Pazourek na Lewise. Navíc při pokusu o punt byl Martin Vojtěchovský složen v end zoně a přišlo safety. 16:0. První dobrý moment hostující obrany přišel v následném drivu. Archie Stevens se už už radoval z touchdownu, ale obrana mu dokázala vyrazit míč a zalehnout ho v end zoně pro touchback. Útok však na dobrý moment obrany nenavázal, opět tři a ven. Poslední touchdown první čtvrtiny si připsali opět domácí, když 38y pas Hayese zachytil opět Stevens. V závěru čtvrtiny se blýskl Marek Růžička, když dokázal získat fumble po zpětném pasu Hayese. První čtvrtina tak skončila 23:0

Zkraje druhé čtvrtiny se Patriots dočkali prvního first downu, po runu Rady zachytil Lewisův pas Miesbauer. Domácí však kontrovali sackem Bouckýho a tak z toho byl další pokus o punt. V roli puntera vystřídal Vojtěchovského Kurfirst, ale po špatném snapu byl rád, že míč zalehl na pouhém yardu před vlastí red zonou. Nutno podotknout, že dva hráči domácího special teamu byli u míče sakra rychle a Kurfirstovi pěkně zaplatili. Luxusní pozici proměnil v touchdown Kofroň. Po tři a ven Patriots následoval další touchdown domácích, jeho autorem byl tentokrát sám quarterberck Hayes. 37:0. Druhého first downu se Patriots dočkali zásluhou Kurfirsta, který při pokusu o punt dal razítko na své historky o tom jak snadné je nechat se při puntu faulovat. Odpíchnutý Rittberger pro first down. Další zajmavá akce se udála až při útoku Lions. Když se domácí Kadlec frustrován nezachyceným pasem pustil do Yenera Yeniho. Byla z toho pěkná strkanice....Další tvrdý hit předvedl Pivovar, když při souboji Davida s Davidem atakoval Hlaváčka. V závěru poločasu ještě dokázali domácí skore navýšit -- Suchý zachytil další dlouhý pas Hayese. Poločas se tak skončil za stavu 44:0.

V druhém poločase už nic nebránilo k aktivaci pravidla o běžícím času, a tak se toho již na hřišti tolik neudálo.Domácím se podařilo docílit ještě dvou touchdownů, jmenovitě Suchý a Kadlec.V posledním drivu zápasu se urodilu také na druhé straně, když se v endzoně prorval k míči Loukota. Následnou konverzi zachytil Rada. Domácí tak opanovali utkání 58:8.