V sobotu nám konečně začíná ligový ročník 2020. Do soutěže se nepřihlásil obhájce trofeje Prague Lions a tak je trůn volný. V Paddock lize bude sstartovat celkem 8 mužstev rozdělených do dvou divizí. První dva týmy z každé divize si zajistí postup do semifinále ligy. V divizi Východ jsou Brno Sígrs, Brno Alligators, Ostrava Steelers a jeden z nováčků soutěže Přerov Mammoths.

Patriots se představí v divizi Západ, kde se pokusí umístit lépe než druhý nováček Prague Mustangs, Ústí nad Labem Blades a velmi silný tým Vysočina Gladiators. Ve většině týmů i vzhledem k letošním událostem došlo k velkému počtu změn a můžem se tak těšit na velmi zajmavé zápasy. Dres Patriots budou po několika letech opět oblékat Petr Řepík, Patrik Vainer či Filip Soukup. Po ročním hostování v Brně se vrací i Pavel Tumpach. Z pozice quaterbecka povede tým do boje americký import Quevin Reeding, který je s týmem již od března a výraznou měrou se podílel na přípravě týmu. Z pozice ofenzivního koordinátora mu bude sekundovat Larry Lewis, defenzivním koordinátorem zůstává Libor Kurfirst.

Kromě Quevina budou v týmu působit další tři američané. Z Prague Black Panthers přišel na pozici running backa William Young, další posilou je WR Evan Richardson, který působil v Prague Lions a defenzivní lajnu vyztuží i Henry-Ofori-Dankwah.

Naším domácím hřištěm zůstává areál 1.ZŠ v Bolevci. Hned v sobotu nás čeká domácí důležitý zápas s Prague Mustangs, který může napovědět jak se situace v naší divizi bude vyvíjet. Pikantní zápas to bude zejména pro navrátilce Řepíka s Vainerem, kteří v Mustangs ještě loni působili.

Budeme rádi, když si uděláte čas a přijdete nás v sobotu 15.8. povzbudit. Kickoff je naplánován na 14:00 a a slavnostního výkopu se ujme 1.náměstek primátora Mgr. Roman Zarzycký.


Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie