Zítra, 1.6.2019 nastoupíme od 14 hodin na hřišti Prague Lions k zápasu sedmého kola Paddock ligy. Nečeká nás rozhodně nic lehkého, utkáme se s vedoucím mančaftem ligy a tak není třeba více hledat favorita.

Mementem může být loňský rok, kdy jsme v domácím zápase celkem dlouho drželi krok (19:55), v odvetě ale bylo jasno v půlce druhé čtvrtiny a zrodil se debakl 57:0. Také letos jsme se s Lions setkali nejdříve v Plzni, byla z toho porážka 21:48. O jeden z touchdownů se tímto interceptionem postaral Anthony Raitliff.

.

Bohužel v zítřejším zápase neuvidíme ani jednu z našich letošních posil. Ryan Pahos má za sebou operaci a brzy odletí domů. Stav Anthonyho Raitliffa se sice lepší, ale na zítřejší zápas ještě nebude připraven. Jinak by měl být tým kompletní, z pozice quarterbecka ho povede Zach Lewis.

Domácí útok naopal bude opět spoléhat na QB Hayese, který v letošní sezoně zkompletoval již 127 pasů pro 1740 yardů a 24 touchdownů. Obrana Patriots bude mít co dělat, Hayes rozhazuje míče dost rovnoměrně mezi čtveřici receivrů Stevens, Kohut, Bailey, Hlaváček. V těsném závěsu je Marek Suchý, který z pouhých 18 kompletních pasů vykouzlil již 430y a 6 touchdownů. Obrana Lions už dokázala dva zápasy uhrát s nulou (Stellers, Blades), tak věřme že do třetice se nedočkají.

Go Patriots !!!

V 7.kole Paddock ligy se utkáme s Lions

Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie