Po sladké výhře nad Alligators nastupují Patriots zítra znovu na domácí půdě. A bude to pořádná fuška, přijede totíž tým Prague Lions, pravděpodobně největší favorit na zisk letošního titulu.

Lions mají proti Patriots dlouhodobě pozitivní bilanci. Nejinak tomu bylo i loni, kdy se mužstva utkala po delší době. V prvním zápase ještě Patriots drželi dvě a půl čtvrtiny krok, i tak z toho byla vysoká prohrá 19:55. Za připomenutí však stojí fumble return Dominika Sčebáka, kterým se Patriots dostali na 19:25.

To v Praze už nebylo od začátku co řešit, Lions vyhráli 55:0.

V letošní sezoně si úspěšný start připsali oba týmy. Patriots doma porazili Alligators 35:21, Lions pro změnu Ostravu Steelers 7:0, když si jediný touchdown zápasu připsal po pasu Hayese Suchý. Americký quarterbeck zkompletoval z 28 pasů 15 pro jeden touchdown. Připsal si také jeden interception.

V dresu Lions byl na hřišti často k vidění i náš odchovanec David Hlaváček, který letos zamířil spolu s Jakubem Brejchou do Lions na hostování. David si připsal dva catche pro 19y, hlavním cílem však byl pro Hayese Jiří Kohut, který zaznamenal 6 catchů pro 106y.

Čeká nás tedy velmi těžký zápas, ovšem nedáme svou kůži lacino a pokusíme se překvapit. Přijďte nás podpořit již zítra. Zápas začíná ve 14:00 na hřišti 1.ZŠ v Bolevci.

Go Patriots


Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie