Ani o velikonocích se nezastaví Paddock liga. V neděli 21.4.2019 jedeme po dvou domácích zápasech na půdu nováčka Ústí nad Labem Blades. Ten do ligy vstoupil dvěma porážkami. Nejprve nestačili doma na Pardubice 9:20 a poté prohráli v Ostravě se Stellers 20:6.

S Ústím jsme se potkali ve 2.lize v letech 2016 a 2017 a bilance je vyrovnaná. Dvakrát se radovali Patriots, dvakrát Ústí. Poslední zápas si můžete připomenout v přiloženém videu. Výhra nám tehdy zajistila třetí místo a vzhledem k odstoupení Trnavy i postup do nejvyšší soutěže.

Ústí se postupu dočkalo o rok později, když druhou ligu díky vítězství nad Vysočinou Gladiators v Silverbowlu dokonce vyhrálo.

Stejně jako Plzeň vede v letošní sezoně i Ústí nový head coach se zkušenostmi z Prague Black Panthers a české reprezentace Daniel Leško. Ten se bohužel nemůže letos spolehnout na reprezentečního quarterbecka Jana Bláhu, který léčí zraněné koleno. A tak, stejně jako v reprezentaci, vede útok Blades Pavel Mráz.Ústí tradičně sází na běhovou hru, kde se dlouhodobě spoléha na Jakuba Imra a Matěje Sahulu. Jistotou je taktéž zkušený kicker Marek Hruboň, který se v Ostravě blýskl 44y field goalem.

Významně se však před letošní sezonou posílíla i obrana týmu. Ústí získalo do svých služeb Charleuse „Bo“ Dieuseula, který v roce 2013 absolvoval nováčkovský mini camp s New York Giants. V témže roce s týmem NFL dokonce podepsal smlouvu jako nedraftovaný free agent. V roce 2017 si v týmu Vienna Vikings připsal rakouský titul a umístil se mezi deseti nejlepšími hráči v počtu tacklů a sacků.

Vzhledem k tomu, že se jedná o zápas divizních rivalů, potřebují obě mužstva nutně zvítězit. Do play off vede cesta jen z nejhůř druhého místa v divizi a jakákoliv ztráta tak bolí dvojnásob. Rozhodně nás čeká zajímavý zápas a tak neváhejte a přijeďte nás podpoři. Utkání začíná v neděli 21.4.2019 v areálu Olšinky v Ústí nad Labem.

Go Patriots !


Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie