Zítra se v rámci 4.kola Paddock ligy vypravíme na fotbalový stadion Jihlavy, kde své domácí zápasy hraje druhý nováček soutěže - Vysočina Gladiators.

Jde o mužstvo, s kterým jsme se ještě neutkali. Klub Vysočina Gladiators vznikl až v roce 2012, do první ligy letos postoupil poprvé. A začal ji ve velkém stylu, na infarktovovou výhru v Brně se Sígrs 50:49 navázala Vysočina vyhranou přestřelkou 53:48 nad Ostravou Steelers a povedený start do soutěže potvrdil nováček také v televizním zápase s Brnem Alligators, když zvítězil 43:7. Vysočina tak do zápasu vstupuje s bilancí 3:0 a logicky také v pozici lídra divize Východ.

Sestříh zápasu Brno Sígrs-Vysočina Gladiators

Vysočina spoléhá jako většina týmu zejména na své importy. Na postu quarterbecka předvádí své umění Reginald Lanfgford, který se stal v roce 2017 v dresu Pardubic nejužitečnějšmí hráčem sezony 2017.

Druhou oporou je bezpochyby univerzál Joshua Purdie, který na Vysočině působí již třetím rokem.

Nejčastějším cílem Langforda je však český receiver, David Calta. Ten si za tři zápasy připsal již 20 zachycených pasů, z toho 5 touchdownů.Při běhové hře je třeba si dát pozor kromě Langforda, který má nejvíce naběhaných yardů, také na Jana Dunovského.

Tým Patriots již po vypršení trestu povede ze střídačky trenér Jesse Thompson, trest vypršel taktéž Anthonymu Raitliffovi. Do zápasu naopak nezasáhne Václav Frank, kterého disciplinární komise suspendovala na dva zápasy.

Do zápasu půjdeme po volném týdnu a předchozí porážce s Blades opět s chutí předvést maximální výkon. Jen tak můžeme pomýšlet na možné vítězství. Všechny Vás srdečně zveme, výkop je zítra 5.5. na stadionu FC Vysočina v 16:00

Go Patriots !


Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie