Konečně je to tu. Po dlouhé přípravě přichází konečně liga. V prvním domácím zápase přivítáme jednoho z tradičních soupeřů - Brno Alligators. V posledních sezonách se s Alligators potkáváme celkem pravidelně, bohužel bilance mluví jasně pro Brno. Předloni jsme doma ještě v druhé lize prohráli 7:45 a v Brně v parádní přestřelce 41:45. Loni už jsme se potkali v první lize. Tentokrát byl těsnější zápas k vidění v Plzni - 14:24, zatímco v Brně nám Alligators nadělili na závěr sezonu porážku 41:12.

Brno Alligators tradičně sází na české hráče, v týmu skončil po povedené anabázi loňský tahoun Luke Wildung a tak tomu nebude jinak ani na startu téhle sezony. Tým vede z pozice quarterbecka Tomáš Fortelný, pozor si obrana Patriots bude muset dát také na RB Davida Killiana či přes 2 metry vysokého WR Tomáše Robíška. Novinkou je obsazení postu Head Coache, tím se stal pro letošní sezonu anglický trenér John Stevenson, který trénoval kromě Anglie také v Dánsku a Švýcarsku.

Soutěžní premiéru za Patriots si odbude také náš nový Head Coach Jesse Thompson. Spoléhat se jistě bude na quartecbecka Ryana Pahose a na autora tří touchdovnů z přípravy proti Miners Anthonyho Rattlifa.

V loňské sezoně dosáhli Alligators s bilancí 3:7 na předposlední místo, Patriots se výhry nedočkali a tak logicky skončili poslední.Patrioti zítra udělají vše proto, aby přišla konečně po návratu do ligy výhra. Přijďte nás prosím podpořit, tradičně ve 14:00 na hřišti 1.ZŠ v Plzni.

Go Patriots !!!


Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie