Zítra 8.6.2019 hostíme od 14:00 na svém domácím hřišti 1.ZŠ Plzeň Brno Sígrs.

Pro oba týmy jde o důležité utkání. Hosté drží pozici pro play off, Patrioti naopak hrají o naději se o postup ještě pokusit.

Zápasy se Sígrs obvykle nabízejí zajmavé ofenzivní zápasy s vysokým počtem bodů. V loňském roce se dvakrát radovali Sígrs, po výhře 28:21 v Plzni dokázali vyhrát i domácí odvetu 27:17. Věřme tedy, že letos se miska vah zase jednou nakloní na naší stranu. Poslední výhru nad Sígrs jsme slavili v roce 2016, když jsme doma vyhráli 31:13.

V letošní sezoně se Sígrs opírali o služby quarterbecka Wesleyho Geislera, který kromě 1294 naházených yardů hrozí i běhovou hrou. Po zemi si připsal již 448y a 3 td ze 78 pokusů. O další runové pokusy se stará především Clarke s Ambrožem. Když už se Sígrs odhodlají hrát vzduchem, jsou nejčastějšími Geislerovými cíly receivři Mašlanka s Baykalovem. Bohužel, Geisler je do konce sezony zraněn a tak také Brno Sígrs muselo narychlo shánět náhradu. Pokud se vše podaří papírově včas vyřešit, povede útok Sígrs Craig Coffman.

V akci opět uvidíme také ex Patriota Pavla Tumpacha, který pro letošní sezonu v Sígrs hostuje. Dle původní dohody klubů ve vzájemném zápase nastoupit neměl, nakonec mu však vzhledem k početné marodce hostujícího mužstva bude start umožněn.

Patriots se naopak těší na návrat Anthonyho Raitliffa, který konečně vyřešil své zdravotní problémy a bude k zápasu připraven. Do utkání domácí z pozice quarterbecka povede "last minute" posila Christian Adorno, kterého jsme před prvním zápasem trochu vyzpovídali.

Christiane vítej v Plzni. Přicházíš k nám těsně po skončení klubových povinností v Polsku, jak jsi na tom se silama ?

Cítím se skvěle. Jakožto certifikovaný osobní trenér jsem zvyklý své tělo v kondici udržovat neustále.

Přicházíš nahradit zraněného quarterbecka Pahose. Jaký z toho máš pocit?

Předně musím říct, že Ryan je skvělý hráč a výborný člověk. Spolu s Anthonym se se mnou hned spojili a pomohli mi s playbookem. Takže to bylo moc fajn.

Máš za sebou první tréninky. Jaké jsou tvé první dojmy z Pilsen Patriots ?

Zažil jsem skvělé přivítání jak od trenérů, tak od ostatních. Od začátku se v týmu cítím dobře, což si myslím je jedna z nejdůležitějších věcí pro každého importa. V Evropě už nějakou dobu působím a tak vím, že chlapci se musí krom fotbalu starat i o svou práci a ostatní věci. Přesto jsme měli na trénincích velkou účast. Trenéři odvádějí velmi dobrou práci,trénink je dobře vedený, neztrácí se na něm čas. Máme dobrý game plan a pracujeme na něm.

Už v sobotu tě čeká první zápas v české lize. Co od něj očekáváš ?

Bez ohledu na tým, situaci a aktuální stav jdu na hřiště s vítězným a velkým očekáváním. Zároveň vím, že jedna z nejdůležitějších věcí je nepodcenit soupeře.Do zápasu půjdu s čistou hlavou a věřím, že předvedeme dobrý výkon.

Tak neváhejte a přijďte Patriots podpořit v předposledním domácím zápase sezony.

Go Patriots !!!

V 8.kole Paddock ligy hostíme Sígrs.

Naši Partneři

Alpha_Electric
 POHL
vkelektro-plzen
mesto plzen
mestsky obvod plzen
mestsky obvod plzen
plzensky kraj

Najdete nás taky na:

Aktualita

Rada ČAAF rozhodla dne 26.10.2020 o ukončení zbývajících 4, dosud neukončených, soutěží, resp. lig. 

Všechny letošní soutěže tedy byly ukončeny bez vyhlášení pořadí nebo vítěze.

Kontakt - QR

qr kód pilsen patriots

Fotogalerie