Tři porážky v Ústí

Flag

V neděli byl v Ústí nad Labem na programu předposlední turnaj základní části flagové ligy U15. Průběh zápasů nám opět přiblížil trenér Zdeněk Tumpach:

Ústí nad Labem Blades - Pilsen Patriots 9:0

Vyrovnané utkání, které jsme nezačali šťastně. Hned v prvním drivu jsme inkasovali safety. Po celý zápas dělal mokrý povrch problém oběma ofenzivám. Ústí dokázalo potrestat jednu naši chybu. Nám se utkání zdramatizovat nepodařilo, takže domácí připsali výhru 9:0.

Prague Black Panthers - Pilsen Patriots 18:6

Také v druhém zápase dominovaly obrany. V prvním poločase šlo o vyrovnané utkání, ve kterém soupeř dokážal dát o touchdown víc. A protože nám už se narozdíl od PBP  v druhém poločase skorovat nepodařilo, vyhráli Panthers 18:6.

autor touchdownu: Jan Plecer

Pilsen Patriots - Příbram Bobcats Black 8:38

Poslední zápas nebyl herně tak špatný, jak napovídá výsledek. Tým byl dobře namotivovaný a snažil se. Bohužel jsme se nevyvarovali většího počtu chyb a soupeř tvrdě trestal.

autor touchdownu:Antonín Rubáš

sestava Pilsen Patriots: Elena Součková, Filip Souček, Antonín Rubáš, Matyáš Vaněk, Veronika Lopatková, Jan Plecer, Daniel Tichý, Michal Kolembus, Julie Tumpachová, Jakub Voldřich, Štěpán Opatrný. Trenér Zdeněk Tumpach

Závěrečné shrnutí trenéra: Tým neodehrál špatný turnaj. Bohužel měl problém srovnat se s těžkým terénem. O prvních dvou zápasech rozhodlo pár momentů, který šli na stranu soupeře. Jsme zklamaní, že se nedostanem do play off, přesto na poslední turnaj pojedeme s chutí ukázat, že fotbal umíme. Chtěl bych poděkovat za podporu rodičům, kteří s náma byli na turnaji.

Již nyní je tedy jasné, že postup do play off se našemu družstvu nepodaří. Poslední turnaj sezony se koná již tuto sobotu v Čelákovicích. Patriots změří síly s Prague Mustangs, Příbram Bobcats Black a Ústí nad Labem Blades.