2.KOLO Preview

2.KOLO Preview

Preview

Po nevydařeném startu sezony je tu šance na nápravu. Jíž zítra hostíme na našem novém hřišti v Plzni-Bukovci Příbram Bobcats.

Bohužel jsme si ze zápasu s Mustangs kromě šrámů na duši přivezli i šrámy na těle. Do zápasu s Bobcats tak nemůžeme počítat s Jakubem Radou. Delší pauzu si dá bohužel také Daniel Šejbl. A do konce sezony jsme přišli také o quarterbecka Martina Ernekera. Ten se tak zhostí role ofenzivního koordinátora na plnej úvazek. 

Role starting QB se tak letos poprvé ujme Lukáš Bouda a věříme, že naváže na povedené loňské výkony. K ruce již bude mít připraveného running backa Pavla Tumpacha. První start v sezoně si konečně připíše také DB Radek Benedykt a OL Miroslav Blecha. Úplnou premiéru v seniorské kategorii absolvují také dva sedmnáctiletí borci, WR Jakub Mathauser a DB Lukáš Aubus.

Příbram Bobcats se vrací do seniorské kategorie po roční pauze. V covidové nedohrané sezoně 2020 měli v druhé lize skvělou bilanci šesti výher ze šesti zápasu. Trenér Richard Bonds tak nečeká nic jednoduchého :" Čekám hodně podobný zápas jako minulý týden, jen s opačným výsledkem. K výhře vede jasná cesta, musíme zlepšit všechny aspekty naší hry. Být silnější a agresivnější. Tréninky v týdnu byly velmi našlapané, z kluků cítím velké odhodlání napravit chyby z minulého týdne". Kouč apeluje také na fanoušky :"Hrajeme na domácím hřišti. Přestože jde o nové působiště, očekávám že hráče podpoří slušná divácká kulisa. I to může být velmi důležitý faktor na cestě k vítězství". A závěrem přidává ještě jedno přání:" Byl bych moc rád, abychom před volným týdnem zápas absolvovali bez zranění. A samozřejmě s vítězným výsledkem. K tomu ale povede cesta jen přes dobré výkony ve všech řadách. Očekávám vyrovnaný a napínavý zápas. Je pro nás moc důležité nastoupit na vítěznou vlnu."

Kromě samotného zápasu je pro všechny návštěvníky připravena ještě jedna akce.

Americké klasiky v Bukovci !

Ve spolupráci s US CAR Friends z.s. přijedou na hřiště americké klasiky Pontiac Firebird, Ford Mustang, Dodge RAM nebo Chevrolet Camaro. Ale také Kenworth, doslova loď, která brázdí americké dálnice od západu na východ.

Karavana dorazí ke hřišti v 13:45. Kromě prohlídky a fotek bude po dohodě s majiteli možné si do auta také nasednout. 

Informace k parkování

Prosíme fanoušky aby na zapas dorazili MHD, nebo pokud možno nechaly svá auta v přilehlých ulicích, parkování v areálu hřiště je velmi omezené.


Zbývá tedy jen doplnit, že výkop utkání je naplánován na 14:00.


Go Patriots !!!