Pokračující angažmá - Martin Erneker

Pokračující angažmá - Martin Erneker

Team News

V uplynulých týdnech jsme vás informovali o nových tvářích v týmu. Své místo nejen na slunci, ale i na webu si však zaslouží také hráči, kteří v Patriots působí již nějaký čas. A tak jsme i některé z nich před začátkem sezony krátce vyzpovídali.

Šestým je quarterback Martin Erneker, který s fobalem začínal v Budweiss Hellboys (2016-2018), další dva roky strávil v Prague Mustangs (2019-2020) a od roku 2021 hájí naše barvy.

Ahoj, první ligu jsi už hrál v roce 2020 za Prague Mustangs. V čem čekáš, že to bude jiné?

Této sezóně nikdo neřekl jinak než ,,covidová,,. Očekávám velký rozdíl, protože zmiňovaná liga byla celou dobu nejistá a ušitá horkou jehlou. A ani se nedohrála. Věřím, že letos to bude rok skvělých fotbalových zážitků a výzev!

Po loňské sezoně došlo k velké proměně v kádru, myslíš, že povedou ke zlepšení mužstva?

Proměna mužstva přichází každý rok. My se snažíme pracovat na vizi našeho trenéra Williama a tvořit prostředí, kde aby jste hrály, tak ze sebe musíte vydat maximum, protože na vaše místo čekají další spoluhráči. Takže věřim, že konkurence v týmu je velká a povede to k celkovému zlepšení mužstva.

Jak vidíš šance Patriots v 1.lize?

Miluju roli outsidera. Jak ve filmech tak v životě! Ze dna se dá nejlépe odrazit nahoru. Doufám, že budeme hrát vyrovnaný fotbal, který zaujme diváka a nebudeme se mit po výkonu za co stydět.

Jaké jsou tvé osobní cíle pro sezonu?

Hlavní cíl byl dostat se do první ligy. Žádné velké cíle nemám. Hlavní cíl této sezony bude, abych byl takový vůdce na hřišti, jakého si moji spoluhráči a Patriots zaslouží. A nikdy se nevzdávat.

Domácí zápasy tentokrát odehrajeme v Hrádku u Rokycan a v areálu 33.školy Terezie Brzkové ve Škvrňanech. Věříme, že i tam nás fanoušci přijdou podpořit minimálně tak, jako nás podporovali v Bukovci. Měl bys pro ně nějaký vzkaz?

Určitě nás přijďte podpořit. Budeme se snažit o dramatickou atmosféru plnou tvrdých hitů, testosteronu a krásných útočných akcí!