2.KOLO Ohlasy

2.KOLO Ohlasy

Chvilka s majkem

Richard Bonds (Head coach Pilsen Patriots)

Zápas proti Bobcats nás hodně překvapil a porážka je pro nás velmi hořká. Soupeř do zápasu nastoupil v menším počtu hráčů, ale byl velmi fyzicky zdatný a agresivní, což jim vydrželo po celý zápas. Narozdíl od minulého zápasu jsme se vůbec nedostali do hry a Bobcats jsme ničím neohrozili. Obrana si tentokrát vybrala slabší zápas. Zkraje zápasu jsme dostali dva touchdowny, Neubránili jsme pas při dlouhém třetím downu a následně jsme inkasovali také z dlouhého běhu. Připravený herní plán se tak pro nás stal mrtvým. Příbram nás svým výkonem velmi překvapila.

Do příštích zápasů se musíme nastavit úplně jinak. Potřebujeme na hřišti být mnohem disciplinovanější. Být jako jeden tým a zodpovědně si plnit své úkoly. Příští týden nemáme zápas, takže nám to dává čas na uzdravení a návrat k základům. Zápas proti Stallions, který je na programu 7.května pro nás musí být bod zlomu, jenž nám dá ještě šanci na vyrovnanou bilanci v sezóně.

Jonáš Fikrle (WR Pilsen Patriots)

Včerejší zapas s Příbram Bobcats se mi upřímně hodnotí velice těžce. Tento zápas pro mě znamenal hodně. Bohužel se nám nepovedlo vyhrát. Udělali jsem několik chyb a ty rozhodly o výsledku. Každopádně pevně věřím ze se dokážeme naladit na vítěznou vlnu a od příštího zápasu budeme slavit jen vítězství. Sezóna ještě není u konce a my všichni společně dokážeme všem našim soupeřům že jsme tým, který umí vyhrávat.

Milan Koubek (LB Pilsen Patriots)

Do zápasu jsme vstoupili celkem obstojně, ale pořád jsme dělali chyby. Útok už dokázal hýbat míčem po hřišti, ale tentokrát jsme je jako obrana moc nepodrželi. Podle toho taky vypadá konečné skóre. Tento zápas znovu ukázal, kde máme chyby a musíme je neprodleně vymazat, jinak se povezeme celou sezónu.

Sebastián Tesařík (WR Příbram Bobcats)

Zápas proti Patriots byl vlastně náš první po roční pauze a sami jsme byli zvědaví, jak se zápas bude vyvíjet. Máme nováčky a někteří hráči svoji pozici hrají poprvé ale důležité bylo, aby se každý soustředil na svoji práci na hřišti. Náš plán byl jasný, hned od začátku vlítnout na domácí a dát tu první ránu, která rozhoduje o psychice po zbytek zápasu.  Začátek zápasu ukázal dovednosti obrany obou týmu, zásadním momentem bylo když jsme poměrně brzo skórovali. Dalším hlavním krokem bylo si nenechat vzít vedení a naopak ho zvýšit, což se nám podařilo. Patriots k závěru první půlky dokázali snížit a ukázat, že musíme být stále ve střehu a nebrat zápas za rozhodnutý.  

Do druhé půlky si každý tým musí říct co zlepšit a jak na soupeře nastoupit. Vyhýbat se zbytečným chybám a faulům. Náš plán byl jasný, brát výsledek jako 0:0 a opět do něj vstoupit naplno. Skórovat, udělat si náskok a hrát si s časem a to nám přesně vycházelo. Psychika a skóre bylo na naší straně i přes další touchdown domácích. Zbytek zápasu už jsme jen kontrolovali hru a dovedli zápas k vítězství.  Máme velkou radost a velké díky patří soupeři za skvělý zápas. Teď se musíme soustředit na další zápas, říct si kde děláme chyby a napravit je.