3.KOLO Ohlasy

3.KOLO Ohlasy

Chvilka s majkem

Tradiční tečkou za zápasem jsou ohlasy jeho přímých účastníků. Jak zápas tedy viděli oni ?

Richard Bonds (Head coach Pilsen Patriots)

Zápas byl nakonec mnohem dramatičtější, než jsme sami čekali. Celý zápas bylo velmi těsné skóre, bohužel jsme nakonec skončili na straně poražených. Ačkoli jsme hned zkraje inkasovali touchdown, předváděli jsme mnohem lepší výkon než v předchozích zápasech. Dobrý výkon obrany nás držel na dostřel, mrzet nás může jen pár vlastních chyb. Jsem velmi pyšný na výkon celého týmu v zápase. Přijde mi, že jsme nejlepší tým s bilancí 0-3.Ukázali jsme, že můžeme porazit kohokoliv, ale musíme se naučit tyhle zápasy lépe dokončovat. To může být klíč i pro příští zápas se Sharks. Nemyslím si, že bychom byli ze hry. Pořád můžem naskočit na vítěznou vlnu, ale musíme zapomenout na výkony z prvních dvou týdnů a navázat na sobotní výkon. Snad nám další volný týden prospěje. Můžeme doléčit šrámy a pracovat na zlepšení některých slabin. Jenom tak se propracujem k vítězství.

Lukáš Kohel (Defensive end Pilsen Patriots)

Včerejší zápas s Pardubicema, bych za sebe popsal jako vyrovnanou bitvu, kde rozhodovali opravdu malé chybky. Já jako nováček týmu sem proti nim nastupoval poprvé, ale viděl jsem na klukách, že mají s Pardubicema nevyřízené účty a chtějí jim vrátit porážku z minulé sezóny. Je ale těžké vyhrávat s týmem plných nových lidí, jako jsem třeba já, kteří nemají tolik zkušeností,  ale myslím, že v zápase bylo vidět, že se celý tým zlepšuje a o výsledku rozhodly opravdu jen malé chybky, na kterých určitě zapracujeme. Předvedli jsme určitě pěkný fotbal a nakonec za to patří i díky klukům z Pardubic, kteří si přijeli zahrát fotbal a díky tomu bylo jen minimum faulů a potyček.

Pavel Tumpach (Running back Pilsen Patriots)

Po prvních dvou prohraných zápasech jsme konečně chtěli přesedlat na vítěznou vlnu a kdo jiný by se k tomu víc hodil než Stallions 😁. Zápas začal podle očekávání bez bodové přestřelky. Náš útok dokázal hýbat s míčem a běhová hra byla podle mého názoru velice úspěšná. O-line trochu změnila blokovací schéma a to fungovalo za což bych jí chtěl moc poděkovat…dobrá práce 👍🏻. Bohužel nás zradila koncovka…když nedokážeme scorovat několikrát z krátké vzdálenosti nemůžeme vyhrávat. Obrana první poločas hledala trochu tempo a rytmus a až na pár chyb plnila věci na jedničku a ve druhém poločase už to byla úplně jiná defenziva. než na začátku sezóny. Velké zlepšení, dravost, tvrdost. Byla radost na ni koukat! Konečně jsme hráli jako tým!

Petr Plaček (Quarterbeck Pardubice Stallions)

Na zápas s Patritos jsem se připravovali velmi svědomitě, věděli jsme co chceme hrát a jaká území atakovat. Bohužel došlo k podcenění soupeře, které vedlo ke spoustě nevynucených chyb. Ty nás postavili do role, kdy jsme se hodně trápili a vítězství pro nás bylo velmi vydřené. V útoku jsme se namlsali úvodním rychlým drivem, kdy jsme na tři akce prošli celé hřiště a skorovali. Nicméně jsme usnuli na vavřínech a kromě pár světlých okamžiků naše pasová hra nebyla na takové úrovni jakou jsme schopni hrát. Stejně tak naše runnová hra nemohla díky chybám využit potenciál jinak skvěle hrajících RB. V obraně se nám podařilo velmi dobře zastavit jak passovou, tak i runnovou hru, hlavně v red zóně. Ovšem i na této straně bylo spousty zbytečných chyb, kterými jsme Patriots darovali spousty yardů zadarmo.