4.KOLO Preview

4.KOLO Preview

Preview

Již zítra nás čeká další zápas sezony. Oba týmy mají za sebou rozpačitý start do sezony. Patriots stále čekají na první vítězství, loňský vítěz druhé ligy z Třince taky určitě čekal lepší bilanci, než 1 výhra a 2 prohry. Ty přišly v posledních dvou kolech, když Sharks zaskočili v Třinci Mustangové výhrou 21:0, v Příbrami pak podlehli Sharks Bobcats 21:12. Oba týmy tak doufají, že se vrátí na vítěznou vlnu. Trenér Patriots Rich Bonds si pochvaluje tréninkový zápal v mužstvu, Vidím, že se kluci neustále zlepšují,sálá z nich pozitivní energie a snaha napravit předchozí chyby. Pořád věřím, že můžeme sezonu zakončit s vyrovnanou bilancí.K tomu ale vede cesta již jen přes samé výhry. Cesta k výhře povede přes zopakování velmi dobrého výkonu ze zápasu se Stallions. Jen se musíme vyvarovat individuálních chyb a úspěšně dotahovat každý nadějněrozjetý drive. Věřím, že budeme mít navrch ve zdravé agresivitě a také lepší fyzičku..Trochu se obávám, co s námi provede dlouhá cesta do Třince. Očekávám zajímavý a vyrovnaný zápas. Sharks mají velmi kvalitní tým, myslím že i to nás může vyburcovat k obratu v sezoně. Doplňuje kouč Bonds.

Patriots stále drží velká marodka. Out of season se bohužel potvrdilo u Voráčka s Hengeričem, ke konci kariéry přimělo zranění z posledního zápasu také Pavla Tumpacha. V Třinci ještě určitě nenastoupí ani Eduard Dolejš, Martin Jelínek a Michal Kopáč.

Zápas začíná zítra ve 14:00 v Lesní ulici v Třinci. Domácí většinou mají stream, odkaz určitě budem sdílet chvíli před zápasem na našem fb. 

Go Patriots !!!