PREVIEW 6.Kolo

PREVIEW 6.Kolo

Preview

Již zítra nás čeká poslední zápas sezóny. Bohužel už není šance na posun z poslední příčky tabulky, přesto se chceme rozloučit se ctí. 

S Mustangs jsme hráli v úvodu sezony, podlehli jsme 6:17. Mustangs pak připsali ještě dvě výhry s Třincem. Porážku jim v prodloužení uštědřili Bobcats, v Pardubicích pak prohráli 18:7.

Obrana Mustangs inkasovala v sezoně nejméně bodů, jen 53 a je tak pravděpodobné, že nás čeká opět další zápas s nízkým počtem bodů. Každá chyba tak bude bolet dvojnásob.

I když se sezona naprosto nevyvíjela podle našich představ, budeme ji chtít aspoň dobře zakončit. Letošní sezonu už nám to nezachrání, ale vítězný zápas nám může pomoci směrem do budoucna. 

Přeci jen v týmu je řada nováčků, kteří na svou první výhru v seniorské kategorii stále čekají. A určitě by je to nakoplo také před kempem reprezentace do 19 let, na který se chystají Fikrle, Černý, Bouda a Kokoška.

Na pozici starter RB se tentokrát představí Patrik Vainer. K široké sestavě zraněných se bohužel zařadil také Milan Koubek.  

Zápas se hraje v Bukovci, kick-off je naplánován tradičně na 14:00.

Budem rádi za vaší podporu !

Go Patriots !!!