FLAGOVÝ TURNAJ - 15. KOLO, TURNAJ 45

Postview

Mustangs začali na balonu, první drive domácích skončil interceptionem v rukou Olivera Slavíka, následný drive jsme dokázali zakončit TD. Naše obrana začala velmi dobře, když jsme v první polovině zápasu zvládli držet Mustangy na jednom touchdonwnu. Náš útok zvládl dát dva touchdowny ještě do konce prvního poločasu. Druhý poločas jsme začínaly na míči a náš útok zvládl nasázet 4 touchdowny obraně Mustangů. Obrana pustila jeden touchdown a finální skóre zápasu tak bylo v náš prospěch. Prague Mustangs VS Pilsen Patriots: 13:41.

Zápas s Blades jsme opět začali na balonu, první poločas byl velice vyrovnaný. První polovinu Blades vyhráli o jeden jediný bod. Na začátku druhého poločasu to vypadalo dost nadějně, ale obrana nepodpořila náš útok a chyby v obraně byly vidět na celkovém skóre. Naše obrana dovolila Blades za calý zápas 35 Bodů. Náš útok se dokázal prosadit a dát 19 bodů. Finální skóre zápasu tak hrálo ve prospěch Blades. Ústí nad Labem Blades VS Pilsen Patriots: 31:19.

Zápas s Bobcats jsme začínaly s obranou. První poločas byl opět vyrovnaný 19:19, druhá polovina patřila jednoznačně Patriots. Jeden krásný moment byl kdy náš QB Lucie Ivaničová hodila pass skoro přes celé hřiště, kde byl úplně volný Matyáš Vaněk. Následné potvrzení zachytila pass z rukou Lucky další náš hráč, přesněji hráčka Julie Tumpachová. Druhý poločas jsme ovládli především dík spolupráci quarterbacka Lucie Ivaničové s wide recieverem Matyášem Vaňkem a centrem Julií Tumpachovou.  Turnaj byl velmi náročný, protože jsme měly málo hráčů a spoustu lidí muselo hrát jak v útoku tak v obraně. Přesto jsme dokázali dosáhnout na vítězství skóre zápasu Příbram Bobcats 2 VS Pilsen Patriots: 21:38