MVP sezóny 2021 se stal Daniel Šejbl (CB)!

MVP sezóny 2021 se stal Daniel Šejbl (CB)!

Rozhovory

Přípravy na sezónu 2022 vrcholí a s každou novou sezónou přichází i vyhodnocení té minulé. Na víkendovém kempu v Liblíně jsme nejen tvrdě makali, ale také jsme vyhlásili nejlepší hráče uplynulé sezóny!

Jeden z vyhlášených je cornerback (CB) a zaskakující wide reciever (WR) Daniel Šejbl, který byl vybrán jako MVP (Most Valuable Player) sezóny 2021 a my jsme ho pro Vás trochu vyzpovídali. Jeho profil naleznete zde.

Byl jsi oceněný jako MVP sezóny 2021 jaké z toho máš pocity?

Jednoznačně překvapení, popravdě jsem to nečekal. Měl jsem z toho upřímnou radost.

Co pro tebe toto ocenění znamená?

Beru to spíš jako závazek, že bych měl ještě víc pracovat jak na tréninku, tak i v individuální přípravě právě proto, abych měl pocit, že mi to ocenění patří. Takže to beru jako velkou motivaci.

Jak by si zhodnotil uplynulou sezónu?

V minulé sezóně rozhodl první zápas, který jsme prohráli v Pardubicích. Náš cíl byl dominovat a vyhrát SilverBowl, to se nám bohužel nepodařilo. Možná i kvůli tomu, že sezóna nedopadla podle našich představ, se pro tu následující sezónu tolik změnilo. Uvědomili jsme si, že musíme věci dělat jinak. Ve výsledku i přes neúspěch má uplynulá sezóna svoje pozitiva.

Jak vypadá tvoje aktuální příprava na nadcházející sezónu 2022?

Moje offseason příprava byla dobrá. Podařilo se mi posunout se dál a letos se cítím lépe než minulou sezónu. Když hodnotím týmové tréninky, tak jsem popravdě nic intenzivnějšího nezažil.

Jak zatím hodnotíš přípravu celého týmu na sezónu 2022?

Po každém tréninku mám druhý den problém chodit a to se snažím regenerovat jak to jen jde. Právě díky tomu cítím, že letošní sezóna bude úžasná, protože my budeme dobře připravení. Vidím to i na spoluhráčích, že se všichni každým tréninkem posouváme. Zároveň bych řekl, že nás ta intenzita tréninků stmelila a vzájemně se podporujeme a motivujeme.

Jaké jsou tvoje cíle na nadcházející sezónu?

Můj cíl pro nadcházející sezonu je vyhrát druhou ligu bez ohledu na osobní statistiky.