DPOY sezóny 2021 se stal Milan Koubek (LB)!

DPOY sezóny 2021 se stal Milan Koubek (LB)!

Rozhovory

Přípravy na sezónu 2022 vrcholí a s každou novou sezónou přichází i vyhodnocení té minulé. Na víkendovém kempu v Liblíně jsme nejen tvrdě makali, ale také jsme vyhlásili nejlepší hráče uplynulé sezóny!

Jeden z vyhlášených je linebacker (LB) Milan Koubek, který byl vybrán jako DPOY (Defensive Player of the year) sezóny 2021 a my jsme ho pro Vás trochu vyzpovídali. Jeho profil naleznete zde.

Byl jsi oceněný jako DPOY sezóny 2021 jaké z toho máš pocity?

Je to pro mě překvapení, protože nás tam bylo víc co to mohli dostat. Zároveň je to uznání tvrdé práce a několika let vývoje.

Co pro tebe toto ocenění znamená?

Hrozně moc. Neskutečně si toho vážím. Je to ukazatel, že jdu správným směrem v přípravě a i v sezóně

Jak by si zhodnotil uplynulou sezónu?

Vlastně se moc nevědělo jestli vůbec bude. Nakonec z toho byla zase podzimní sezóna. První zápas nám ukázal chyby, ale další zápasy už jsme je dokázali eliminovat. Nakonec z toho byla docela povedená sezóna. Bohužel porážka v prvním zápase nás stála finále.

Jak vypadá tvoje aktuální příprava na nadcházející sezónu 2022?

Přidal jsem v přípravě více na koordinaci a mobilitě. Víc se starám o svoje tělo.

Jak zatím hodnotíš přípravu celého týmu na sezónu 2022?

Příprava je náročná. Máme nového Head Coache, který má přes 30 let zkušenosti. Je na každém tréninku znát, že nás posouvá dál jako tým i jako jednotlivce. Máme dost nováčků v týmu a někteří už vypadají na hřišti jako mazáci. Ale uvidíme s prvním zápasem kdo na to má.

Jaké jsou tvoje cíle na nadcházející sezónu 2022?

Být příkladem na hřišti i mimo něj. Vyhrát všechny zápasy a pokud možno i získat znova DPOY (Defensive Player of the year).