Petra Jahlová

Oblíbené

Film:Zelená Míle
Jídlo:párek v rohlíku
Pití:chlorovaná voda
Zvíře:ježek

Doplňující

Jak ses dostala k nám do týmu?

Před 4 lety mě vzal kamarád na můj první zápas amerického fotbalu, právě na domácí utkání Patriots. Na konci zápasu jsem zhodnotila, že by se moje ošetřovatelské ruce opravdu hodily a tak jsem šla za Kurfim, kterého jsem nikdy před tím neviděla, za to jsem ho celý zápas slyšela (smích). Další týden jsme si plácli a já jela na svůj první zápas s klukama do Ostravy. Po Ostravě jsem si řekla, že když jsem s nimi přežila 17 hodin vkuse, že už dám všechno!

Máš nějaký zážitek s týmem, na který ráda vzpomínáš?

Každý trénink, zápas nebo soustředění, kde jsem přítomna, je zážitek sám o sobě. Mám ty kluky prostě ráda a baví mě být užitečná. Takže když můžu – tak pomůžu (smích).

Čím ti kluci dělají radost a čím tě naopak dokážou pozlobit?

Radost mi dělají poctivým strečinkem a nebo tím, že pak přijdou a poděkují za ošetření nebo pomoc při léčbě zranění. Pozlobit? Oni ví, jak na mě, když mě chtějí namíchnout (smích). Aktuálně mě přejmenovali na Janu – prostě mi jeden z nich (nebudu jmenovat), z neznámého důvodu, řekl cestou na zápas v buse „Jano“. Celý tým to samozřejmě nadchlo a od té doby jsem „paní nebo slečna Jana“. Nejhorší na tom všem je, že už na to začínám i slyšet…Uvidíme, jak mi budou říkat další sezónu

Petra
Jméno a příjmení:
Petra Jahlová
Přezdívka:
Jana
Pozice:
Medical Care
Číslo dresu:
Výška:
CM
Váha:
KG

Fotogalerie